Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS! Miért érdekel annyira,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Miért érdekel annyira, hogy miközben várt rám, kevert-e, esetleg bepróbálkozott-e más lányoknál? Illetve ha ennyire szerelmes típus, hogy képes nagyon hamar beleszeretni valakibe akkor vajon elfelejtette-e már az exeit?

Figyelt kérdés
Decemberben látott meg egy közös összejövetelen, utána elkezdett írogatni nekem és hónapig csak beszélgettünk. Én féltem a találkozástól, pedig már a 2.beszélgetéskor elhívott. Egészen márciusig ment ez így, aztán végre egy házibuliban találkoztunk. Még ma is minden egyes pillanatát fel tudom idézni annak az estének, és most már tudom nagyon is sokat jelentett. Akkor hülye voltam, összezavarodtam, féltem, mert rendkívül zárkózott a természetem és még soha nem volt barátom, ezért megmondtam neki, hogy legyünk csak barátok. Most egy ideje újra kedveli a képeimet, de nem ír. Egy ideje, nagyon hiányzik, visszaolvasom a beszélgetéseket, és rájöttem, hogy azt várja, ha akarok még tőle valami komolyabbat nekem kell lépnem. Ő már rengeteget próbálkozott, így úgy döntött, hogy vár. Erre tegnap jöttem rá. Mostanában nagyon sokat gondolok rá, álmomban írt nekem, hogy hiányzom neki. De már máskor is megjelent az álmaimban. Tegnap megtettem valamit, de nagyon sok bátorság kellett hozzá. Remegtem, rázott a hideg, miközben a kedvenc dalomat hallgattam és folyton azt mondogattam magamnak képes vagy rá, gyerünk, meg tudod tenni. Nagy nehezen kedveltem egy képét, és lám rögtön rámírt, ami annyit jelent hónapok után sem lépett túl rajtam és ezek szerint akkor nagyon szerethet. De újra rámjött a félelem és nem tudok neki írni, mert félek, hogy felhozza a találkozást, amitől rettegek. Még soha nem mentem el vele kettesben sehova és a szüleimnek sem tudom mit mondjak. Amúgy is tudják nem szoktam kimozdulni itthonról. Meg mi lenne ha be kellene mutatnom nekik? Vajon elfogadnák, megkedvelnék? Legnehezebben nekem a felvállalás megy, mivel még soha nem volt kapcsolatom.
2013. szept. 16. 12:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja még annyit, hogy úgy érzem ő valahol érezi, hogy én nem gondoltam komolyan azt, amikor azt mondtam neki legyünk csak barátok. Mikor azon az estén megcsókolt azt mondta úgy érezte én is szeretem. Lehet azért vár még mindig, mert tudja, hogy nekünk közünk van egymáshoz az életben.
2013. szept. 16. 12:07
 2/4 anonim ***** válasza:
Normális a félelmed az izgulásod de ha nem veszel magadon erőt és leszel bátor sosem lesz barátod és mindig csak egy álom lesz... Valószinüleg ő is eléggé izgul de merne veled találkozni probáld meg nem lesz olyan szörnyü de ha meg sem próbálod bánhatod...
2013. szept. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nos a csók megvolt akkor miért félsz annyira egy találkozótól szerintem meg kellene próbálnotok..
2013. szept. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tök jó, hogy ennyire komolyan veszed a párkapcsolatokat, de szerintem nagyon előre gondolkodsz és hülyeségeken parázol.


Szerintem, ha egy pasas képes ennyit várni rád és rájönni, hogy össze vagy zavarodva, félsz és azért nem közeledsz felé , azzal már megéri foglalkozni. Nem kell a randitól sem parázni. Én általában félig ismeretlen emberkékkel teázni/kávézni/forró csokizni szoktam menni, viszonylag népszerű helyekre, mert 1.) emberek között vagyunk, de mégis tudtok kettesben beszélgetni 2.) ha nem jól alakulna, rövidre lehet fogni a dolgot.

A szüleidnek leginkább az igazat érdemes mondani. A parázós szülőket általában megnyugtatja az, ha tudják hol van a kicsi lányuk, kivel, meddig és mikor érkezik haza (vagy ha késel vagy maradnál még, akkor szólj nekik).


Valószínűleg ezért nem leszek népszerű, de amíg csak VELED van, csak TÉGED szeret, csak VELED foglalkozik nem érdemes azon agyalnod ki, mi, hogyan volt előtted. Pasi. Máshogy látja a világot, máshogy látja a párkapcsolatokat stb. Azon se lehetne csodálkozni, ha próbálkozott volna másnál is, nem érdemes belőle problémát csinálni.

2013. szept. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!