Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Kivel legyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Kivel legyek? Most én megzavarodtam?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom egy évig. Mostanában nagyon sokat veszekedtünk, ilyenkor neki szinte dührohamai lettek, és ezért a napokban szakítottam vele. Azóta könyörög meg sír hogy próbáljuk meg mégegyszer (minden barátnőjénél ezt csinálta). Sajnálom őt, és nem tudom elképzelni másal a jövőmet. Van más is aki szeretne velem járni de az nem valami szimpatikus. Nem tudom mit csináljak. Kellemetlenül érzem magam. Az ideális barátra tudok egy példát de ő foglalt. Most akkor vagy magam éljem le az életem vagy fogadjak el valakit akibe nem is vagyok szerelmes? 19L

2013. szept. 30. 00:16
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Amíg pinád van, sosem fogod magányosan leélni az életed.
2013. szept. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem adj egy esélyt annak aki szeretne járni veled, még meglephet pozitívan is.
2013. szept. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mondjuk éld az életed úgy, hogy nem a párkapcsolat a középpontja, és majd találkozol valakivel akivel együtt akarsz lenni. Azért mert most nem tudsz olyat aki minden szempontból alkalmas lenne, nem azt jelenti, hogy nem is létezik, csak azt jelenti, hogy nem ismered az összes embert a földön.
2013. szept. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te jó ég. Nyilván MARADJ EGYEDÜL!!!!!!!!!!
2013. szept. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1 évig jártál vkivel.. nem rég szakitottál , és már most uj hal horgon ? háááááááááááát .... inkább várjál sok srác fog még utánad jönni
2013. szept. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Dührohamai vannak? Mi a fenét csináltál mellette egy éven át? Ha sokat akarsz később nagy napszemüveget hordani, maradj csak mellette... Remélem érted mire célzok.
2013. szept. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy még, előtted az élet, csak szerelmes vagy ami idővel elmúlik ha keveset foglalkozol azzal a sráccal akivel egy évig jártál. Nem éri meg vele összejönni ha nem tudja az érzelmeit kontrollálni mert lelkileg sem labilis, ezekből lessz később az alkoholista családterror feje. Inkább várj vele és hátha eljön az igazi őt meg kihevered.
2013. szept. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!