Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mi tévő legyek, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi tévő legyek, ti mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

A volt barátommal több mint 5 évig voltunk együtt, 4 hete szakítottunk,mert ellaposodott a kapcsolatunk, én időközben összejöttem egy sráccal(akit már kicsit régebb óta ismertem,mindig is tetszettem neki), azóta is együtt vagyok vele. De közben megkeresett a volt barátom, hogy nagyon hiányzok neki, nem tud nélkülem lenni és találkozni akar velem, hogy újrakezdjük. Mondtam neki,hogy most van valakim,de mintha meg sem hallotta volna, csak azt hajtogatta, hogy ő találkozni meg beszélni akar velem.

Nekem a mai napig nagyon fontos, ezért igent mondtam,bár lehet nem kellett volna. Félek,hogy csak beleélné magát abba hogy újrakezdjük. Nem akarok neki rosszat,ezt tudja is,de mégis találkozni akar ezek ellenére is!

Ti mit tanácsoltok?


2013. szept. 29. 15:27
 1/5 Turismo ***** válasza:
Azt, hogy szerintem mondd meg neki nyiltan, tisztán az érzéseid. Gondolom, ha tényleg még mindig szeretnéd nem mentél volna oda a másik sráchoz. :/ Fájni fog, de meg kell mondanod neki az igazat.. :)
2013. szept. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni,hogy most nagyon összezavarodtam, mert akivel összejöttem sráccal,időközben nagyon nagyon megkedveltem(túlságosan is),de közben meg a volt barátomat szeretem,azt hiszem.
2013. szept. 29. 15:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele, egy ilyen hosszú kapcsolatot nem olyan könnyű lezárni ha még vannak érzések.

gyorsan megvigasztalódtál, én 1-2 hét alatt nem léptem volna még semerre sem

2013. szept. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz hogy azután kedvelsz meg valkit miutÁn összejöttetek, jártok.
2013. szept. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Feke88 ***** válasza:

Döglött kutyát sem ásol ki, hogy labdázz vele, ugye?

Excsaj-expasi végleg süllyesztőbe!!!! Főleg, ha már van is valakid, aki mint írtad régóta hajtott rád és te is kedveled!

Nem is értem, hogy az emberek minek állnak szóba olyanokkal, akik fájdalmat okoztak nekik.. Mert gondolom nem jókedvből szakítottatok. Nem tanultál abból, ami azelőtt volt köztetek?

Majd most másképp lenne mi? :D Könnyű kis cafka lennél, akit úgyis bárki mellől vissza lehet rángatni, ha az exnek merevedése van..

2013. szept. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!