Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek melyik szemely...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik szemely lenne alkalmasabb egy komoly-hosszabb kapcsolatra? LENT.

Figyelt kérdés
20 eves lany vagyok,komoly es tisztesseges. Eddig kapcsolatban voltam 3 evig,de a parom otthagyott,hogy "egyedul lehessen",szorakozhasson.. Nagyon szerettem ot,mindig oszinte,becsuletes es huseges voltam hozza igy nagyon fajt,hogy egyik naprol a masikra csak ugy kisetalt az eletembol. ... Kis ido elteltevel elkezdtem ismerkedni uj szemelyekkel s igy megismertem 2 helyes sracot. Mindketto komolyabb tipus,viszont annyira jol megsem ismerem oket,hogy biztos legyek abba tenyleg tisztesseges szandekaik vannak-e velem.. Az egyik 19 eves,kisebb mint en,raadasul volt baratja az exemnek,de nagyon helyes srac,humoros,jo kepu,jo gondolkodasu es raadasul ugyanolyan lanyt keres mint en vagyok s nagyon jol eltudunk beszelgetni.. A masik 22 eves,aranyos srac,viszont annyira megsem talal koztunk a szo,de o mar komolyabban gondolkodik es tenyleg komoly kapcsolatot szeretne.. Az a baj,hogy nem szeretnek megint ekkorat csalodni,ha mar vege is lesz valamikor akkor ne egyik naprol a masikra tortenjen,varatlanul.. En komoly kapcsolatot szeretnek,tiszta szandekkal,oszinten szeretni es szeretve lenni.. Es nem tudom erre melyik srac lenne alkalmasabb? Szerintetek mire figyeljek jobban,mire adjak tobbet? Dontsek a szivem szerint >(19 eves srac) vagy az eszem szerint >(22 eves srac) ?

#szerelem #csalódás #őszinteség #komoly parkapcsolat
2013. szept. 30. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
vonulj apacanak ha nem akarsz csalodni ezzel az erovel egy repulo sem szallna fel
2013. szept. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha valóban nem szeretnél többet csalódni akkor egyiket se szerintem mert még bennük fogsz!De lehet hogy még neked sem ártana ennyi idősen pár csalódás és ezt ugy értem hogy válogass bátran akár köztük is de ne éldd bele magad az elején hogy ő lesz életed párja és a gyerekeid apja!Szórakozz,pasizz,bulizz amig csak teheted!De tényleg komoly kapcsolathoz tőlük idősebb pasival kezdj!
2013. szept. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a masodik valaszolonak. Amugy meg tudom,hogy majd veget er,de szamit,hogy hogyan.. Nem csaladalapitasra s ilysmire gondolok ur isten,20 eves vagyok. Csak ne jatszadozzanak velem ha en sem veluk..
2013. szept. 30. 16:34
 4/7 anonim ***** válasza:

"Eddig kapcsolatban voltam 3 evig,de a parom otthagyott,hogy "egyedul lehessen",szorakozhasson.."


Nekem ez egy korrekt szakításnak tűnik. De te csalódásnak fogtad fel... Ilyen alapon bármilyen szakítást annak fogsz felfogni, és minden pasi megkapja, hogy csak szórakozott veled.

Nem egy éjszaka után dobtak, nem csalt meg, csak simán kihűltek az érzelmek (3 év után ez törvényszerű), és korrekt módon szakított. Szerintem ez se egyik napról a másikra történt, maximum nem vetted észre a kapcsolat kihűlésének jeleit.

2013. szept. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3-dik valaszolo tevedsz! Mert SZO SZERINT egyik naprol a masikra tortent! Na de mindegy.. :-j
2013. szept. 30. 17:31
 6/7 anonim ***** válasza:
De miért, te azt várod, hogy jelentsék be előre, hogy figyelj, két hét múlva szakítani fogunk?! Mert ilyen nem lesz! Minden szakítás váratlan annak, aki elégedett a kapcsolattal, pedig aki elégedetlen, az már réges-régen érleli magában, és annak vannak jelei...
2013. szept. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mindkét srác béna, egyik sem Neked való, inkább írj nekem privit;)
2013. szept. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!