Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedvesem komoly fájdalmat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedvesem komoly fájdalmat okoz a viselkedésével, hogyan bírjam rá hogy ezt felismerje?

Figyelt kérdés

Oka van rá, de nem értem egészen: mindenkinek vannak gondjai, ettől még nem kéne így viselkedni. Olykor, néha olyan aranyos, amúgy pedig távolságtartó. A viták pedig amiket ez szít és amiket mondani szokott, nagyon fájnak. Ezt nem szeretném bővebben kifejteni.


Inkább a fenti a kérdés: hogyan döbbenthetném rá, hogy ezt jóvá kell tegye? Nagyon "primitív" az érzelemvilága. Anélkül viszont, hogy érezném, ezt bánja és igyekezzen kiengesztelni, sajnos én ezt nem bírom tovább. Rengeteget sírtam már miatta, és sajnos közel állok egy összeomláshoz.


Elvileg ugyanis szeret, sőt ez nem kérdés, de nem fejezi ki. És neki sztem nemigen tűnne fel, ha jóval kevesebbet közelednék. Vagy igen?


Na tehát, hogy érjem el?



28 éves, nő



2013. szept. 29. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyisd ki szád.....
2013. szept. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szted nem mondtam el ezerszer? a reakció az h lecseszve érzi magát és rosszul de nem változtat
2013. szept. 29. 13:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
hát ha próbáltad vele megbeszélni ezt az egészet hogy ez neked rosszul esik, és nem változtat akkor nem igen lehet mást tenni.. :/
2013. szept. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
valami taktika?
2013. szept. 29. 16:34
 5/6 anonim ***** válasza:
28 évesen tudhatnád, hogy ha eddig nem értette meg, akkor később sem fogja. Adj neki ultimátumot, vagy hagyd el. Már nagyon nincs.
2013. okt. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a baj, vagyis ez nem baj, de különböző embertípusok vannak. Van olyan, aki a szeretetét úgy mutatja ki, hogy ajándékokkal halmozza el a párját. Van, aki verbálisan fejezi ki mindezt, van aki fizikailag (sok ölelés, csókolgatás). És van olyan, aki képtelen kifejezni. Nem vele van baj, csak éppen másképp nyilvánítja ki az érzelmeit. Ha neked ez nem felel meg, nem tudod elfogadni, akkor javaslom, hogy keress egy olyan társat, aki kielégíti ilyen téren az igényeidet.
2013. okt. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!