Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek normális, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogyha 2 hónap után ezt érzem?

Figyelt kérdés

2 hónapja megismerkedtem egy férfival, aki nálam 20 évvel idősebb.

Elvált, és nincs neki gyereke sem.

Összejöttünk, ami számomra nagyon nagy boldogság, mert úgy érzem, nagyon szeretem őt.

Néha még saját magamtól is megijedek, hogy így beleszerettem, úgy érzem, bármit megtennék érte, csak hogy ő boldog legyen.

Sőt, még őrültebb gondolataim vannak.

Szeretném, hogyha én szülhetnék neki gyereket, és egy család lehetnénk.

Együtt, boldogságban.

Tudom, hogy ő is szeret engem, mondja is, érezteti is.

Ezelőttig, amíg őt meg nem ismertem, nagyon ellene voltam a gyermekvállalásnak, hogy még most nem, majd 5 év múlva.

Aztán most meg egyfolytában ezen gondolkozom, hogy olyan jó lenne, hogyha egy család lehetnénk. :)

Na ez nem jelenti azt, hogy most azonnal szülni is fogok, csak azért írom, hogy megijedek már a saját gondolataimtól is. :)

Mi a véleményetek erről?



2013. szept. 30. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:

a mi velemenyunk valtoztat vmin is?

sok sikert.

UI: kezedet ne feled el kihuzni a bilibol.

2013. szept. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?Mert nem mindegy...
2013. szept. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
korod?
2013. szept. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nm normális, és nem valós. Csak belehajszolod magad, magába az érzésbe. Egy egészséges ember ennyi idő után még nem gondolkodik igy, mert csak a másik embert látja, és a csodát, a hozzá kapcsolodó érzéseket "issza" veszi át. Fel sem merül ennyi idő után a család.Ha csak nem hosszú idő óta kommunikáltok.. De ha nem történt semmi, akkor nem egészséges az ami nálad van.
2013. szept. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

26 éves nő vagyok.

Nem azt mondtam, hogy most azonnal.

Hanem azt szeretném, hogyha ÉN szülhetnék neki gyereket.

Láttam, hogy bánik a kicsikkel, egyszerűen csodálatos, szívmelengető volt nézni.

Nagyon megérintett a dolog, és tudom, fantasztikus apuka lenne belőle.

Nem most akarok szülni, dehogyis, csak jó lenne, ha mi tényleg egy pár maradnánk, később pedig egy család lehetnénk.

Most csak ezt érzem.

2013. szept. 30. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!