Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban két hónap és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban két hónap és 4x találkozás után normális ha a pasi még nem tud dönteni? Vagy ebből már nem lesz semmi

Figyelt kérdés
Ezidő alatt 4x találkoztunk, de azokl általában teljes hétvégés találkozások voltak, illetve egy 4 napos sátoros kempingezés. Rákérdeztem hogy ez most kapcsolat-e, az volt a válasz hogy egyrészt nem találkoztunk még eleget ahhoz hogy eldöbtse ezt, másrészt az előző kapcsolatában a barátnője rengeteget gyötörte és nehezen kezd bele egy újba. (Nálam is ez a helyzet, én is egy borzasztó kapcsolaton vagyok túl...). Viszont én kezdek beleszeretni, és rosszul esik hogy nem akarja magát elkötelezni. Valamint félek attól is, hogy alapból nem akar komolyan tőlem semmit csak ilyen komoly kapcsolat utáni laza levezető viszonyt. Egyébként mindenben úgy viselkedik mint ahogy általában komoly kapcsolatban szoktak a pasik. Állandóan szeretget, ölelget, foglalkoztatja mi van velem, minden nap keres, étterembe visz, stb. Mégis megdöbbentett mikor azt mondta hogy ez még nem kapcsolat a számára. mire számíthatok tőle? vajon csak arra használ hogy az exét elfelejtse? (egy durván lelkisérült lányról van szó akit nagyon szeretett, 3 évig voltak együtt de kikészítette a srácotteljesen.És nagyon elege lett a kapcsolatokból. Kb 4-5 hónapja ért véget a sztori, rá pár hétre találkozott velem). Nagyon rosszul esne ha dobna, mert én már úgy érzem kész lennék vele egy új kapcsolatra. És minél többet találkozok vele annál rosszabb lenne később. Viszont lehet hogy tényleg csak idő kell neki, és nem csak kifogásként használja hogy egy laza kapcsolathoz és szexhez jusson. Ja azt is mondta hjogy nem érzi szükségét hogy más lányokkal randizzon, csak én vagyok neki.Szóval dobjam vagy még adjak neki időt, hátha kialakul a dologból valami komolyabb is?
2013. aug. 25. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves a pasi?
2013. aug. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
25
2013. aug. 26. 00:14
 3/4 anonim válasza:
Adj neki időt.Semmi képen ne dobd ha ilyen figyelmes hagyd hogy ő döntse el.De ha már úgy érzed hogy itt már tényleg választ akarsz akkor kérdezd meg és ha nem tudja akkor dobd!
2013. aug. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megkerdeztem es akkor mondta hogy ido kell neki. Ezen dobbentem meg. Furcsa hogy eddig sem gondolta ezeket kapcsolatnak.
2013. aug. 27. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!