Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan válthatnék szemléletet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan válthatnék szemléletet és közeledhetnék felé újra?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy lány aki nagyon tetszik. Na akkor vázolom a helyzetet: Ő 17 múlt én pedig 15 vagyok, egy suliba járunk. Még egy táborban ismerkedtünk meg ahol komolyabban nem udvaroltam neki (de azért egy picit mégis), de ennek ellenére egy házasságot bemutató játékban együtt indultunk és jól éreztük magunkat. Ezután még a nyár folyamán egyszer találkoztunk, ekkor elmentem a házához, ott megvártam és így együtt mentünk a "talihelyre", de ez az egész az ő barátaival együtt volt, mivel úgy gondoltam, hogy még nem vagyunk olyan viszonyban h csak velem eljöjjön bárhová. Na ott ahok a tali volt elég sokat beszélt a barátnőivel, ami lehet h azért van mert rég óta nagyon jóban vannak, de azért engem kicsit aggasztott. Ezután szülinapjára rengeteget szerencsétlenkedtem hogy adhassak neki virágot(ezt most részletesen nem fejteném ki) de ebből is csak az lett, hogy a házuk udvarában leraktam a virágot és hagytam egy üzenetet ami leírja a történetét annak, hogy hogyan szereztem virágot stb. Ez egy kicsit siránkozó lett, amit utólag már bánok. Egy másik lány (aki jo barátja az illetőnek) rengeteget segített az ajándékkal kapcsolatban és egyszer teljesen nyugodtan csevegtem vele, amikor vmi kapcsán mondta, hogy Szerelmemnek van már barátja (vmi 20 éves srác) és meglepődött h én nem tudtam. A lány akit szeretek megköszönte a virágot meg udvarias volt stb. Csak mindezt üzenet formájában. És itt vagyunk most kb. 3 hete nem írtam rá... A kérdésem az lenne hogy hogy lehetne lehetséges hogy ugyan olyan vagy hasonló legyen a hozzáállásom mint mielőtt megtudtam h van barátja, mert most már félek hogy csak zaklatnám. Illetve mit írjak/mondjak neki így 3 hét elteltével amikor talán már kihűltek az irántam táplált érzései ha egyáltalán voltak olyanok?


Köszi mindenkinek aki elolvasta, főképp ha még válaszol is. ;))



2013. szept. 30. 18:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Lopakodj oda hátulról
2013. szept. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!