Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre jobban tetszik az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre jobban tetszik az egyik fiú osztálytársam. Hogyan közeledhetnék felé? L/17

Figyelt kérdés
Az a baj,hogy én vagyok a lány és felém szoktak a fiúk közeledni, nem fordítva így nincs tapasztalatom ezen a téren. De annyira tetszik, jófej, okos,de mégis sokat viccelődik és szereti játszani az idiótát. Én is pont ilyen vagyok. Az osztályban mégis más társaságban mozgunk sajnos, ő fiúkkal barátkozik főleg én meg lányokkal. Még találkozom vele ebben az évben párszor (persze az osztállyal közösen)
2012. jún. 15. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Rendezz házibulit ahova meghívod az egész osztályt aztán mássz rá.
2012. jún. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elárulok egy titkot, a fiúk viszonylag egyszerűen vannak "huzagolva". Ha odaállsz elé és megmondod, hogy tetszik neked, és szívesen találkoznál vele kettesben is, az általában elég szokott lenni.

Persze próbálkozhatsz az óvatos célozgatásokkal is, de azt nem mindig értik meg.

2012. jún. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Dehogy mászok rá. Imádom húzni a pasik agyát, sosem másznék rá senkire rögtön ;)
2012. jún. 15. 21:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy a lábaidon közeledhetnél felé...
2012. jún. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szabadna megkérdezni, hogy hová valósi vagy? :)
2012. jún. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
budapest. miért?
2012. jún. 16. 22:14
 7/7 anonim válasza:
Én is ebben a szituációban vagyok, és annyira tanácstalan vagyok. :(
2014. febr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!