Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a különbség a szeretet és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a szeretet és a szerelem között? A rendes kapcsolat és a barátság extrákkal között? Nekem egybefolyik

Figyelt kérdés

Szóval,a barátság extrákkal :A barátod,szereted/kedveled,lelki társak vagytok,eljártok ide oda csak nem lógsz a nyakán mindig. Ha vonzódsz hozzá,akkor lefekszel vele és jól érzitek magatokat együtt mégse jártok..mégse szerelem.

Valaki definiálja már a szerelmet akkor..illetve hogy hogyan lehet egyikből a másikba átlépni.



2013. szept. 30. 19:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

A barátság extrákkal nem kívánja a kizárólagosságot, nem akarsz neki mindenben mindenkor örömet adni, nem hiányzik annyira.


De ezt majd ha felnősz megérted.

2013. szept. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
46%

szeretet létezhet önmagában szerelem nélkül de fordítva kétlem.

nem lógsz a nyakán de nem is segít mindig amikor lelki gondjaid vannak. az igazi társ ebben is társ. nem csak a lekvárt eszi meg. befőzni is segít.

2013. szept. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%

Tessék egy kis olvasnivaló:

Szeretet: [link]

Szerelem: [link]

2013. szept. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

szeretni lehet : barátot,szülőket,testvért,embereket.

szerelmes lenni : csak egy emberbe lehet.


és persze a vonzalom is egy tényező.. szeretheted a testvéred de normális esetben nem vonzódsz hozzá.

2013. szept. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

A szerelmet nem lehet definiálni, mint ahogy a legjobb dolgokat sem, bár ez csak szerintem van így.

Egy szexkapcsolat is lehet több féle, nekem csak egy volt, bár az átalakult valami többé, igaz én akkor ellöktem a másik felet, mert megijedtem, annak ellenére, hogy kölcsönös volt a szimpátia. De általánosságban a szexkapcsolat, csak annyi, hogy felhívod átmész/átjön lezavarjátok a dolgot, nincs búcsú puszi csak szia szia és ennyi, nem tudtok egymás életéről bizalmas dolgokat, nincsenek közös barátaitok, nem találkoztok más szituációban, igazából a másik nevét, korát tudod és a testét ismered. A szerelemben a partner egész felét magadénak akarod tudni, a lényét, együtt tölteni minél több percet, minél többet megtudni róla... és fontosabb lesz ő, mint te saját magadnak. Talán valami ilyesmi...

2013. szept. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Utolsó:Mi mindent tudunk egymásról,bizalmas dolgokat is.Nem csak egymás testét ismerjük,a lelki világát is.Nem csak testi kielégülés van,ha együtt vagyunk.Folyamatosan tartjuk a kapcsolatot,mégsem vagyunk egy pár.Ezt minek definiálnád?
2013. szept. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg az egyik fél többet érez. Az már nem szimpla szexkapcsolat, max nem látják be a felek, én is belestem ebbe a hibába.
2013. szept. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Barátság extrákkal nem létezik. Az egyik fél mindig többet akar majd, és jön a nagy csalódás. Én soha nem mennék bele ilyenbe. Volt egyéjszakás kalandom, de soha többet nem akartam vele találkozni. Nem azért, mert nem volt jó, egyszerűen tudtam, hogy én egy ilyen kapcsolatban sérülnék.

A szerelem nekem kizárólagosságot jelent. Akkor ne randizzon másokkal. Ettől még nem telepszem rá, eljárhat a haverokkal, lehet más programja is, de más nője nem.

2013. szept. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
20:29:Úgy érzem hasonlóan érzünk,mégsem lépünk.Mi lenne a megoldás?
2013. szept. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs rá megoldás, vagy megmarad ez az állapot vagy teszel érte, hogy több legyen, de ott a rizikó, hogy vége szakad a dolognak, de ha ettől félsz, akkor tényleg több van benne...
2013. szept. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!