Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a különbség a szeretetk****...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a szeretetk****ság és a barátnőség (kapcsolat) között?

Figyelt kérdés

szeretetk: szexért kap szeretetet

nekem olyan, mintha ugyanaz lenne

A szex is csak egy szeretetnyelv nem? a pasiknak ált. az kell, nekünk meg kedvesség, nem ez egy párkapcsolat? Kérek eltérő definíciókat a párkapcsolat szóra!


2013. ápr. 27. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

A nőknek ugyan úgy fontos a szex mint a férfiaknak! :D

Azért, mert kedves veled egy csávó, és neked az kell, még nem kell vele szexelni! :D Egy kapcsolat kicsit összetettebb ennél! :)

2013. ápr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A szex nem szeretetnyelv, max. az érintés az. De értem, amit írsz... A szexért kapott szeretet csak illúzió, az nem szeretet, csak érdeklődés, figyelem, vonzódás... igen, van, akinek ez kell az önértékeléséhez, de ez (tapasztalat) illúzió, és jellemzően egyfajta személyiségzavarra vezethető vissza (azért merem ezt írni, mert én is ebben szenvedek).

Azért nem ugyanaz, mert aki így hajszolja a figyelmet, törődést, az jellemzően kötődési problémákkal küzd, tehát nem igazán tud lehorgonyozni egy kapcsolatban, ha nem kapja meg tartósan a figyelmet és a törődést, vagy direkt ellene tesz (hiszen engem úgysem lehet szeretni, hát eltaszítom a másikat, mielőtt még ő tenné meg).


Ahhoz, hogy valakinek valós társkapcsolata legyen, ahhoz előbb a saját önértékelését kell rendbe tenni, hogy ne mások (a partner) visszajelzéseitől függjön. Nagyon nehéz. Én épp ezen dolgozom.

2013. ápr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
szexért szeretetet? :D max. pénzt szoktak kapni ilyenért. Szeretni egy alap dolog. valóban, egy kapcsolat ennél összetettebb, minthogy lefekszünk, aztán megcirógatlak, és megy mindenki a maga dolgára.. :D ha lesz majd egy normális kapcsolatod, tudni fogod magadtól is a különbséget. ^^,
2013. ápr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kapcsolatban is lehet a csaj szeretet*****. állítólag. és én ezt nem értem.
2013. ápr. 27. 15:32
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

mi a fene az a szeretetk.urvaság? ez rejtély számomra

ha már kérdezel, merjél fogalmazni és írni

ha meg baromságokat hallasz nem kell mindent elhinni

a barátnő, max valakivel együtt jársz

szeretetnyelv? mit értesz ez alatt? szerelem?

a szex az szex, abban nincs érzelem

szeretkezés abban van

amúgy igazi párkapcsolat manapság mindenki másra gondol, nekem az azt jelenti, ha már együtt laknak, valakinek nem

2013. ápr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez elég CSernus dokis duma, az mondta ezt a kifejezést. Lehet más is...de asszem nem konkrétan erre értette.

Annak inkább az elkényeztethetetetttséghez van köze.

A párkapcsolat az egy érdekközösség.

Azok az emberek akikhez nem fűződik semmi érdek, azoknak nincs ilyenben része. Azoknak az embereknek sem, akik nem szolgálják kellő mértékben! ki a másik fél érdekét.

Nőnek a gyereket akar egy érdeke, biztonságot akar, egy érdeke, társaságot, szórakoztató kommunikációs partnert akar aki elúzi az unalmomérzetet az agyából, biztos táptalajt akar a családalapításhoz pénzügyileg és törődésben ezek mind mind az ő mögöttes önös érdekei.

Ezért ad neked pinát, kedvességet és társaságot, hogy a te nemi érdekeidet ezzel viszontszolgálja. Ha még épp kitanulta, akkor főz,hogy a beled tele legyen szarral.

Hisz érdekedben áll nem éhesnek lenni.

Minden egy érdekviszony. Párkapcsolatra ez tökéletesen igaz. Talán a barátság az ami nem, csak max részben ,hisz az unaloműzés, szórakoztatási érdeket az is szolgálja, de sokkal kevésbé számító mint egy férfi nő viszony. Sokkal önzetlenebb.

2013. ápr. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
lebuktam :))
2013. ápr. 27. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!