Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit akarhat még tőlem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat még tőlem az exem, ha ő szakított miért keresett meg?

Figyelt kérdés
Durván 4 évig voltunk együtt még anno az iskolába ismerkedtünk meg az első nagy szerelem volt mind kettőnknek (valamivel több mint másfél hónapja szakított velem olyan indokkal hogy ő egyedül akar leni és túl sok neki már az egész,már nem szeret úgy ahogy régen),érettségi után úgy alakult hogy dolgozni is egy helyen dolgozzunk bár csak ritkán látjuk egymást de előfordul hogy összefutok vele de eddig köszönésen kívül nem volt semmi.Ma pedig oda jött hozzám egy olyan "indokkal" hogy az egyik ismerősétől olyat halott rólam ami miatt elkezdet aggódni miattam, hogy szó szerint mi volt ez amit hallott nem tudom, ősszintén annyira meglepet hogy aztán nem is kérdeztem rá hogy most mi volt ez.Ezt az egész aggódom érted dolgot könnybe lábat szemekkel kérdezte(ezt se tudom nagyon hová tenni)de én meg nyugtattam egyből hogy nincs velem semmi gond jól vagyok minden okés. Azt is furcsálom hogy ezek után is még próbált kérdezgetni hogy mi van velem,hogy vagyok és ilyenek,pluszba még azt is felhozta nekem hogy velem álmodott este.Szakításunk után még ha nem is napi szinten de néha pár naponta beszéltünk pár szót, de most volt kb. 3 hete hogy utoljára beszéltünk.Lehet hogy csak ezért keresett meg,vagy ha már nem szeret akkor hogy érdekelheti ennyire hogy mi történik velem ?Az is lehet hogy megbánta hogy szakított és "békülni" akar?A segítséget előre is köszönöm!

2013. okt. 4. 17:59
 1/1 anonim válasza:

hát lehetséges, meg azért ennyi év után van a kötődés,- megszokás is. De ha érdeklődik felőled akkor lehet tényleg pl hiányzol neki vagy már hallottam olyat hogy szakítottak a pasi miatt mert hogy ő élni akar kiakarja próbálni hogy milyen a csaj nélkül, majd pár hét / hónap múlva rájött hogy még se jó neki a csaj nélkül... vannak ilyenek !

amúgy én rákérdeznék valahogy kerek perec !

2013. okt. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!