Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyik napról a másikra minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik napról a másikra minden megváltozott, szakított velem és azóta sem értem mi van. Valakinek ötlet, vagy tanács, hogy mi lehet, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy lánnyal nyáron. Nagyon szar kapcsolaton volt túl és egyszercsak a sikertelen próbálkozásaim után valami megváltozott. Boldog volt velem, folyamatosan egymásra vágytunk, rajongott értem, imádott és mindenkinek újságolta, hogy végre talált valaki olyat, aki úgy bánik vele, ahogy szeretné, akiért rajong, akivel nagyon boldog. Bemutatott a családjának, én is őt az enyémnek. Bemutatott a barátainak is. Láttam a szemében is a ragyogást nem csak az ágyban, hanem akkor is, amikor szimplán elmentünk pl. sörözni egyet. Aztán eltelt egy hónap, majd hirtelen megváltozott minden. Egyik nap még együtt akart velem lenni, aztán hirtelen szakított velem, mondván rendeznie kell a gondolatait és lezárnia az előző kapcsolatát, mert minden kedves tettemmel, bókommal őt juttatom eszébe és emiatt a hideg rázza és hányinger fogja el ahelyett, hogy örülne neki. Pedig amíg együtt voltunk pont hogy egyenesen imádta, amikor kedveskedtem neki és szavakkal is kényeztettem és mielőtt valaki azt mondaná nem, nem vittem túlzásba. És mondta, hogy én abszolút nem tehetek róla, nem tettem semmmit, nincs velem semmi baj, sőt, csak ódákat tudna zengeni rólam. Nemrégiben egy ismerősének is mesélte, hogy itt vagyok neki és a világ legszebb szavait mondom és úgy is gondolom, amit ritkának tart, mégis rosszul van tőle. Most már lassan egy hónapja, hogy szakított velem, de még mindig ott tart, hogy szinte minden tettemmel és kijelentésemmel a volt pasiját juttatom eszébe, meg hogy talán korán jöttem neki, amikor lényegében ő mozdult rám. És azóta sem változik semmi. Viszont azóta sem mondta sem a családjának, sem a barátainak, hogy mi történt köztünk. Azóta is csak olyan tanácsokat kapok, hogy vonuljak hátra, de keressem, ne mutassam ki neki a fájdalmamat. Vissza fog találni hozzám? Igaz volt egyáltalán, ami abban az egy hónapban történt? Lehet, hogy az összefoglalóból kimaradtak részek, szóval bármilyen plusz információval tudok szolgálni, ha szükséges ahhoz, hogy segíteni tudjon bárki mindezt megértenem. Előre is köszönöm!
2013. szept. 29. 23:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem: van aki jól tud színészkedni, csak hogy törődjenek vele!!! Lehet benned is csak a pasiját látta, azért csillogott annyira a szeme...

Szerintem ne rágd magad rajta, mert ez az ő döntése, ha majd kellesz neki, teperjen Ő, de nagyon!

2013. szept. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Na itt megint túlbonyolította a csaj, én elé állnék, és mondanám, hogy járunk össze szexelni, és majd alakul, és abbahgynám a kedveskedést :D
2013. szept. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire vagy jó emberismerő, de egy hónap alatt csak észrevetted volna, ha színészkedik, nem?

Két verzióm van: vagy a másik srác újra hajt rá (és ő visszamenne hozzá), vagy bipoláris a csaj - (vagy valaki telebeszélte a fejét).

2013. szept. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Adj neki időt, és majd amikor rendezi a dolgait, újra együtt lehettek.
2013. szept. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kiszeretett belőled.
2013. szept. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy elgondolkozott egyszercsak és rájött, hogy te nem az a pasija vagy, aki összetörte és roppantmód tiszteletlen veled szemben amit művel, elszégyellte magát és ehhez folyamodott. Van így, hogy azt hiszi, hogy minden frankó, majd jön egy gondolat, ami összeturmixol dolgokat és megvan a probléma, melyet rajtad kívül álló és általad nem piszkálható mag táplál. Pech. Mondhatnám, hogy lehet visszatáncol még hozzád, de ha igazán érzett volna valamit irántad nem várna vele ennyi ideig, illetve nem is feltétlen ez lett volna az első lépése, hogy akkor ennyi.
2013. szept. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Fontos, hogy megértsd mi is történik.

Az a lány akivel együtt voltál, lehet valóban szeretett téged.

És a csillogás amit a szemeiben láttál az is valódi volt.

Őbenne jelent meg a szeretet amit megosztott veled.

Rajtad keresztül újra megtapasztalta önmagát.

Terajtad keresztül szeretni tudta önmagát, és nem voltak még őbenne "ismeretek" veled kapcsolatban, amihez mérten kellene reagálnia.

A probléma abból adódott, hogy előző kapcsolatában is voltak olyan pillanatok, amikor megtapasztalta önmagának e független szabad részét, pontosabban "egészét".

Csak ott már kialakultak őbenne bizonyos reakciók, lereagálások, volt párjával kapcsolatban.

És ő nem tőled, a veled való kapcsolattól ilyedt meg.Egyszerűen önmaga rekcióitól, lereagálásaitól fél.És önmagából nem szeretné ezt megtapasztalni újra.Ezért inkább azt mondja, hogy az előző párjára emlékezteted.

Pedig nem te emlékezteted.

Nyilvánvaló, hogy az előző párjával kapcsolatban tapasztalt dolgogat, ő most rád vetíti ki.

Viszont erről sajnos nem tehet.Az embernek folyamatosan el kellene vonatkoztatnia minden múltbéli megtapasztalt, magához vett, reakciótól, szemponttól, mert az már elmúlt.

De ezért nem lehet hibáztatni őt.

Tartsd meg a szereteted és tiszteletet irányában, és fogadd el jelenlegi működését, hozzáállását.Ne erőltess semmit sem.Add meg azt a szabadságot neki amit magadban éltél meg őmellette.

Ha beszélsz vele, azt elvonatkoztatva tedd a múlttól.

A jelennek megadva a szabadságot.

Még bármi változhat.

És változik is!

2013. szept. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ne akarj olyan csajjal lenni aki egyik nap imád, a másik nap meg kitalálja, hogy azért hajít ki , mert a volt pasijára emlékezteted....


Nagy a valószínűsége, hogy azért hagyott el mert az exe megint dugja.

2013. szept. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok reakciót, különösen MkrotKlv hozzászólását, aki kicsit leegyszerüsíthetné, hogy őszerinte van-e még mire számítanom, vagy nincs. Ma sajnos közölte velem, hogy nem akarja már, hogy rendeződjünk, mert nem hiányoztam neki az elmúlt időszakban, sem semmi, ami velem kapcsolatos. Viszont egy újdonsült barátság tanácsa, aki egyben közös ismerős is azt kaptam, hogy ez inkább védekezés nála. Biztos, hogy nem így van és bármennyire mondja mégsem zárta le magában, csak jelen helyzetben egyszerűbb neki talán emögé bújnia, mintsem kockáztatni, ám ne adjam fel, mert elő tudom belőle hozni, amit érzett irántam, bár melósabb lesz, mint eddig bármi, ugyanakkor, ha komolyan úgy érzek iránta, ahogy mondom, akkor megéri.
2013. okt. 1. 00:28
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, számíthatsz még változásra.

Ez lehet csak idő kérdése.Minél inkább nem ragaszkodsz őhozzá, annál inkább a szabadság lehetőségét fogja érezni felőled.Ez pedig arra sarkallhatja őt, hogy nyitott maradjon feléd.

Azt tanácsolom, arra törekedj, hogy erősödjön meg benned az a pont amit vele kapcsolatban érzel.Annyira, hogy azt érezd nincs mit veszítened, mert mindent bele szeretnél adni, annak érdekében, hogy vele lehess.

De ez ne ragaszkodás legyen.Csak törekedj arra, hogy élvezni tudd a jelenedet őtőle függetlenül is.Mert ha így teszel, egy teljesebb ember kisugárzását fogja érezni, amikor a közeledben van.Tehát már most érezd jól magadat őtőle függetlenül.Az amit érzel irányában, az ettől csak letisztul, és megerősödik.

Adj neki egy kis időt.

És az esetleges hiányérzetet amit érzel, azt fordítsd át a jelenedbe, hogy élvezni tudd azt ami épp körül vesz, vagy amit épp csinálsz!

Ez fontos, mert millió lány van még aki szerelemre vár!

Adj bele mindent annak érdekében, hogy érezze mit is szeretnél!

De tudd hogy hol a határ!

Szabadságot próbálj meg neki adni!

És akkor fellélegezhet!

Hogy te nem is vagy ugyanaz az ember!

2013. okt. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!