Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van-e ertelme egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e ertelme egy ilyen kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Egy ideje egyutt vagyok egy fiuval. O az elso baratom. Ahogy eszrevettem felenkebb tipus. Legalabb 6 randink volt, amig megkerdezte, hogy jarnek-e vele. Nem egy telepulesen lakunk, igy csak ritkabban tudunk talalkozni. Pontosabban 22 km-re lakunk egymastol. Eleinte kb hetente 2-szer talalkoztunk, de most mar csak hetente 1-szer. En ezt kevesnek talalom, sokszor hianyzik es olyan rossz erzes amikor a baratnom kb minden nap vagy 2-ik nap talalkozik a baratjaval(ugyanott lakik ahol O), en meg jobb esetben hetente 1-szer.

Gondoltam, hogy megbeszelem a baratommal, hogy van-e igy ertelme folytatni, de azt mondta a baratnom, hogy inkabb hanyagoljam ezt ha jol megvagyunk es nem szoktunk veszekedni, mert kesobb tobbet fogunk talalkozni, csak most van valami amiert ritkabban tud jonni. Megfogadtam a tanacsat, de ez igy nem jo es nem latom, hogy a baratom olyan gyakran akarna velem talalkozni. A masik dolog meg az, hogy en jobban szeretem ha valaki kimutassa azt amit erez, nem pedig ir egy olyansmit facebookon, hogy :"nagyon hianyoztal :* " Hiaba beszelek Vel netten, mert nem olyan imnt eloben. Nekem kb ugyanugy hianyzik a beszelgetes vegen, mint azelott. Az ilyen facebookos szovegek hidegen hagynak.


Szerintetek mit tegyek? Jo vele, de amikor nincs velem az inkabb szenvedes, mint boldogsag.

15\L



2013. okt. 4. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez ilyen, szokj hozzá. Mással sem lenne jobb. Az a jó, ha hiányzik, mert ebből tudod, hogy szereted. Ha többet szeretnél találkozni vele, akkor vele beszéld meg. De ha mindennap egymás nyakán lógtok, akkor hamar megunjátok egymást.
2013. okt. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajtosmájkrém.
2013. okt. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a 2es szám közponi jelentősséggel bír a kapcsolatotokban
2013. okt. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

nem tudom, miért lázadsz... lásd meg ebben is a jó dolgokat! te legalább találkozhatsz vele!

én a barátomat egy játékkonzolon ismertem meg, 2 hónapja együtt vagyunk, 200 km a távolság, és még nem találkoztunk. őszintén szólva, szenvedek és szerelmes vagyok egyszerre!

de nem érdekel hogy szenvedek, mert azok a pillanatok éltetnek, amikor hallom a hangját a headseten vagy beszélünk facebookon... én is csak azokat a pillanatokat igyekszem látni, amik jók!

nagyon szeretem, soha nem gondoltam arra, hogy szakítsak vele, csak azért mert fáj hogy nincs mellettem...

ha igazán szereted, nem számít, milyen messze van, vagy hogy találkoztok-e egyáltalán... a szívedben mindig veled lesz, és te tudni fogod hogy szeret és ő is rád gondol!

14/L

2013. okt. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Valoszinuleg igazatok van es csak en reagalom tul a dolgokat, de kitudja. Majd csak lessz valahogy...
2013. okt. 5. 16:44
 6/8 A kérdező kommentje:
Egy ideje az erzem, hogy nem vesz komolyan. Utoljara mult kedden talalkoztunk es lehet, hogy ezen a heten nem is fogunk. Facebookon is legtobbszor en irok ra. A beszelgetesek se mindig annyira elenkek. Van amikor nagyon jol el tudunk beszelgetni, de maskor nincs olyan temank amirol elbeszelgethetnenk. Ha par napot nem lepek be facebookra akkor se erdeklodik irantam, hogy mi van velem. Szerintem szakitas lesz a vege, pedig szeretem es hianyzik, de ilyen feltetelek kozott nem eri meg. Nektek mi a velemenyetek?
2013. okt. 10. 14:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy hülye vagy már boccs. Ha emiatt szakítasz, önző is vagy. Értsd meg, hogy biztos elfoglalt. Vagy esetleg beszéld meg vele a problémádat, mert nem nekünk kell megoldani.
2013. okt. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy hulyenek tunok, de fogalmam sincs, hogy mit csinaljak. Paran azt mondtak, hogy nem eri meg, hogy vele legyek, mert nem torodik velem eleget es arra kene torekedjen, hogy tobbet talalkozzunk stb. Se szakitani, se elhamarkodni nem szeretnem a dolgokat.
2013. okt. 11. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!