Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek sok értelme van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok értelme van ennek a kapcsolatnak így?

Figyelt kérdés

7 éve vagyunk együtt a párommal. Ő 27F, én 24N. 1 éve élünk együtt,azelőtt a szüleinél laktunk 1,5 évig,elég is volt belőle. A közös otthonunkban,sem az udvaron,sem máshol a párom nem csinál semmit,ha megkérem valamire,mindig azt mondja,hogy fáradt hagyjam békén, a családi mez.gazdaságban dolgozik,reggel elmegy 5-kor és est 8 körül,vagy után jön haza. Otthon a szülői házánál mindent csinál,de tényleg mindent,a mi kis környezetünkben semmit.Én csinálok mindent,nem vagyok olyan aki eláll a munkától.Csak mégis azért jól esne,ha az én kéréseimnek is néha eleget tenne. Ha hazajön szinte soha nem beszélgetünk, nem tud nekem kedveskedni,a szülei irányítják és sokszor engem is irányítani akarnának. A párom a szüleinek nem tud nemet mondani,minden úgy van ahogy ők mondják. Ha el akarunk menni valahová bevásárolni,vagy egyéb dolgunk akad,mindenről tudni kell a szüleinek,és persze aztán jönnek a kérdések,mit vettünk,minek az,stb...Én nagyon nehezen bírom már ezt lelkileg,úgy fekszem,hogy fáj a gyomrom,úgy kelek,hogy fáj a gyomrom. Anyóssal ráadásúl egy helyen dolgozunk,hát mit ne mondjak,elég rossz nekem,próbál kioktatni,a kollegák előtt mutatja mintha olyan jó lenne a viszonyunk, és persze úgy viselkedik velem mintha a főnököm lenne. Tegnap említettem a páromnak,hogy szeretnék egy kisautót magamnak,amivel tudjak járni dolgozni,mert a benzin annyiban lenne,mintha minden nap jegyet vennék a buszon. És ebből kifolyólag elkezdett velem üvöltözni,hogy nem szó sem lehet róla,fejezzem be,elege van már belőlem,mit követelőzök,kiábrándult belőlem,ő nem akar velem így élni,ő nem képzeli így velem el az életét,költözzek haza a szüleimhez,többször elmondta,hogy kiábrándult.

Reggel még el sem köszöntem tőle,úgy bennem maradtak ezek a szavak amiket a fejemhez vágott. Soha nem megyünk sehová,nincsenek közös programjaink,mindig fáradt. Ha ő akar elmenni horgászni,vagy vadászni oda mindig elmegy,ha én akarnék menni vhová oda már nincs kedve.

Úgy érzem én az életében mindig csak a második helyen leszek,mindig minden fontosabb tőlem. Már többször mondtam neki,hogy változtasson,aztán 2-3 napig másabb,de utána kezdődik minden előröl,most meg ha mondom neki,hogy változzon már meg sem hallja.


2013. jún. 14. 07:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben egy percig sem maradnék tovább vele (tudom, könnyű ezt mondani így kívülállóként...), mert ez csak rosszabb és rosszabb lesz és a végén még az egészséged bánja, nem is beszélve az állandó boldogtalanságról.
2013. jún. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kolosszus22 ***** válasza:

Ennek nincs jövője, már nem szeret téged igazán + képtelen az anyjáék befolyása alól kikerülni. Ennek véget kell vetni, mindkettőtöknek jobb lesz úgy, hidd el.

26F

2013. jún. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet hibáztatni a pasit Anyám és második férje ugyanez a kategoria:

Anyám egy Városi lány aki leköltözött peströl és egészen más szemléletei vannak mint nevelöapnámnak aki "parasztcsalád" sarja. A Parasztoknál ez a "normális" hogy a férfi irányit a nönek kuss van. És ezt nehéz megemészteni egy olyan lánynak mint te vagy az anyám aki eddig megszotka, hogy valami egyenranguság és nem nyilt hierarchiáról van szó egy kapcsoaltban. Nevelöapámat is az anyja irányitotta és galyra is tette a kapcsoaltukat ~10 év alatt.

Neked sem tudok mást modnani csak azt, hogy lépj ki belöle mert nem lesz más... Ö neki ilyen a természete ebben nött fel ez neki a normális amit Mi sosem fogunk megérteni. :)

2013. jún. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én mennék a helyedbe. Tudom nem könnyű hisz 7 éve vagytok együtt, de jobb lesz neked, ha lépsz, mert így belebetegszel. Fiatal vagy előtted az élet és még bőven megtalálhatod a párodat az életben.


Ismerek olyat aki 9 éves kapcsolatból lépett ki és ők 7-8 éve együtt is laktak, eljegyzés is volt, de a lány nemet mondott ennek ellenére még egy kis ideig együtt voltak... aztán rájöttek, hogy nem illenek egymáshoz, hisz nem nagyon mentek közös programokra pl.

2013. jún. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19 évesen mentem férjhez, hasonló volt a helyzet. A párom vidéki volt, én városban nőttem fel. Örököltem egy kis lakást a nagyimtól, oda költöztünk. Évekig hallgattam, hogy ki kéne költöznünk a szüleihez falura, hogy együtt legyen a család, nem igazán értettem, hogy más alig várja, hogy külön lehessen, mi meg visszafelé fejlődjünk. Folyton rohangált haza. Mikor szóvá tettem, már hazudozott is, hogy ide meg oda megy, és mégis apucihoz és anyucihoz ment. Hetente többször is. Nem ezzel volt bajom, hanem, hogy alig voltunk együtt, és a szabadja alatt is oda rohan. Ledöbbentem, mikor após előállt olyannal, hogy beköltözhetnénk az emeletre egy szobába, és amit keresünk pénzt, adjuk a nagy közösbe, és milyen jó lesz mindenkinek. Majd az anyós főz, bevásárol, közösen álljuk a rezsit is. Felháborodtam, mert az egész családból csak az após, férjem és én dolgoztunk, ott volt még 2 sógornőm, meg egy sógorom is, akik munkanélküliként tengették a napjaikat. Ki voltak akadva, mikor mondtam, hogy hát a kis fa**omat, én nem fogok eltartani másokat. Erre megkaptam, hogy szemét vagyok, önző, és utálatos. Ellenem fordították a férjemet. Addig mosták az agyát, hogy el is váltunk. Hála istennek. Azóta már van másik párom, gyermekünk is született, boldog vagyok. Ez a házasság egy nagy tévedés volt. Neked is ki kéne belőle lépned, sosem lesz jobb.
2013. jún. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kolosszus22 ***** válasza:
3-as, ez baromság. Én is "paraszt" vagyok, hogy a te szavaddal éljek és nálunk még sem így van. Ez marhára nem ettől függ.
2013. jún. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de szerintem lépj ki ebből a kapcsolatból.

Talán felkapja a fejét arra, hogy csomagolsz és mész..ugyan az már késő bánat, de nehogy már ezek után te fuss utána. Aki nem látja, hogy milyen rendes, normális nő vagy az bizony nem normális. És az hogy fájó gyomorral kelsz-fekszel...borzasztó!

Lépj ki minél hamarabb ebből a kapcsolatból, légy erős és tedd meg ezt a lépést. Még fiatal vagy, szórakoznod kéne a barátaiddal és élvezni a fiatal éveidet!

2013. jún. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!