Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyen gátlástalan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen gátlástalan a pasim? Befingik a szobámba é röhög, mert befogom az orrom, hogy ne érezzem a büdöset.

Figyelt kérdés

Már nagyon elegem van ebből, és nem egyszer játszotta már el. Egész este olyan büdös volt mintha oroszlán járt volna bent nálam vagy egy tehén :/ A fingszagtól így is rosszul vagyok, mert suliban is van pár srác aki ezzel ökörködik é azt hiszi vicces.. de a pasim is ezzel szórakozik, én meg már unom. miért ilyen? nem volt ilyen régen :(


16/L



2013. okt. 5. 23:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
én a helyében karácsonyra majd egy Holland-kemencével ajándékoználak meg *.* :'DDDD
2013. okt. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy zippot és mond meg neki,hogy ha nem akarja,hogy visszaperzselje a seggét,akkor menjen az erkélyre :D
2013. okt. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
kamasz..
2013. okt. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Éretlen.
2013. okt. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
67%

XDDDDDDDDD


én már most szakadok a röhögéstől, mi lenne ha ott lettem volna.


amúgy én is hatalmasakat fingok. rá is szoktam erőltetni hogy jó hangosat szóljon, van hogy kaja közben is nagyokat fingok. semmi nincs benne.


JA és csak akkor ha EGYEDÜL vagyok

2013. okt. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés inkább az hogy miért vagy vele, ha nem tetszik az amilyen. Megváltoztatni úgysem tudod.
2013. okt. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
persze egyedül vagy akkor, de ő előttem fingik és azzal nincs baj ha hangos kit érdekel, de iszonyat büdös és az már zavar :/
2013. okt. 6. 00:11
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Tolj oda neki te is egyet... szerintem meglepődne :D


20L

2013. okt. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Van már fingszűrő filter. Fingás előtt felhelyezi az ánuszába és a fing gázt semlegesíti.
2013. okt. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

mert neveltetési hiányossága van

magyarán :egy sült paraszt

állítsd ultimátum elé vagy befejezi vagy Te fejezed be vele

2013. okt. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!