Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi kiszámíthatatlan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi kiszámíthatatlan, határozott, laza komolytalan és gátlástalan, akkor mennyi esélye van a nőknél?

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 18:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
2012. febr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát attól függ. A kiszámíthatatlanság nyerő, de a komolytalanság és gátlástalanság már kevésbé, persze attól függ hogyan érted ezeket.
2012. febr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Macs1209 ***** válasza:
100%
#1: Javísd: nem a nőknél 100%, hanem a rib@ncoknál.
2012. febr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Annál jobb, Macs ;)
2012. febr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Mert én ilyen vok,és voltak csajaim,de csak rövidtávú kapcsolatok voltak, egyszerűen nem bírtak velem együtt élni.


Valamilyen szinten én is vágyom egy komoly kapcsolatra, de így soha nem lesz normális kapcsoaltom

2012. febr. 11. 18:34
 6/14 anonim ***** válasza:

Na ez idáig rendben is van, de egyszer neked is meg kell komolyodnod. Nem lehet az élethez úgy hozzáállni, hogy majd lesz valami. Ez azért annál felelősségteljesebb feladat.

Jogosan hátrálnak ki mellőled a nők, ha egyszerűen nem tudják tényleg társ vagy-e, vagy csak szállóvendég.

2012. febr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Komolytalanságot úgy értem,hogy csak a mának élek,és szinte mindent lazán veszek,szóval leszarok mindent,nagy élvezethajhász vagyok. Gátlástalan meg úgy vagyok,hogy bárkihez bármikor oda merek menni,akkor is ha nagyon bejön,és tök lazán elbeszélgetek vele.

A kiszámíthatatlanság meg nemtom miért nyerő. Mert én magam,ban ezt tartom a legnagyobb problémának,mert mindenhoinnnan elkések,hirtelen jönnek az 5leteim,és egyik pillanaatról a másikra is egyszer csak köddé válhatok ,ha úgy tartja kedvem, néha már magam se tudom,hogy hol áll a fejem

2012. febr. 11. 18:38
 8/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező? Mert azért nem mindegy...
2012. febr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Akkor inkább a gátlástalanságod lehet nyerő.

A kiszámíthatatlanság akkor az, ha izgalmas melletted az élet, mindig vannak ötleteid, szeretsz meglepetést okozni és még sorolhatnám.

A gátlástalan szó nem is megfelelő, maradjunk inkább a közvetlennél.

A legnagyobb gond viszont ezzel a mának élet dologgal van. Rendben van, hogy nem veszel véresen komolyan mindent, de hogyan leszel így felelős dolgozó ember? A tetteinkért mi tartozunk felelősséggel és ha más nem, akkor az élet leveri rajtunk a port, ha hibázunk.

2012. febr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bocsi, de (nálam legalábbis) nem nagyon.
2012. febr. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!