Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miért húzza ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért húzza ilyen sokáig az első alkalmat?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok, a párom 44 éves.

3 hónapja ismerkedtünk meg, és 1 hónapja hivatalosan is együtt vagyunk már. :)

Nagyon boldogok vagyunk, szeretjük egymást, imádok vele lenni, és viszont látom ezt őrajta is.

Csak egy "furcsa" dolog van, ami elgondolkodtat.

Még "úgy" nem voltunk együtt.

Csókolózások, simogatások, ölelkezés, és ennyi.

Utalgat is rá, hogy már mennyire vágyik rá, meg várja, és én is ugyanígy vagyok vele, de biztosan nem fogom neki mondani, hogy na akkor most gyere azonnal.

Szóval látom a szemében a vágyat, de még eddig nem történt semmi.

Barátnőmmel beszéltem erről, ő pedig azt mondta, hogy ennek örülnöm kellene, mert ebből látszik, hogy komolyan gondolja, mert ha csak szexet akart volna, már régen megfektetett volna.

De ő kivár.


Szerintetek miért van ez?

Vélemények, tapasztalatok?



2013. okt. 6. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
HA már utalgat rá akkor neked is kellene már valamit rámozdulni! Nem várd már meg hogy meg kelljen erőszakolni! Te is ugyan úgy akarod! Akkor hajrá!Beszélj vele!ÉS most!
2013. okt. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

varj turelemmel, de azert add valami jelet, hogy mar reg zold utat kapot nalad


ha kesobb sem lesz semmi, mert mondjuk a trottyos agyilag terhelt, akkor meg ugy is tovabblepsz majd


addig is varj turelemmel, talan feleled a ventojas :)

2013. okt. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44 eves? akkor szex utan ne hagyd, hogy hason aludjon, mert felo ... kipotyognak a fogai :D
2013. okt. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet nem működik minden jól neki odalent..
2013. okt. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44... Miért nem a saját korosztályodból keresel magadnak párt? Mennyit keres havonta ez az ürge???
2013. okt. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az hogy valaki szeret valakit az nem attól függ mennyit keres! Én és a barátnőm között is 20 év volt mégsem azt kérdezte mennyit keresek, mert nem ez a lényeg!
2013. okt. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!