Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Barátnőmmel jövőhétre tervezzü...

Barátnőmmel jövőhétre tervezzük az első alkalmat. A lassú, vagy a gyors behatolás a jobb? Illetve tényleg igaz, hogy az első szeretkezés után is megszokott jönni rögtön? (barátnőmnek múlthéten volt)

Figyelt kérdés
2013. febr. 17. 21:37
1 2
 1/11 Pretty Ballerina ***** válasza:
92%
Bírom ezeket az urban legend-eket.
2013. febr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Én a gyors, de kíméletesre szavazok. nem igaz.
2013. febr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

A gyors behatolás semmiképp nem fog menni első alkalommal... és megjönni sem fog.

Hány évesek vagytok?

2013. febr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
én 17, barátnőm 16
2013. febr. 17. 21:48
 5/11 anonim ***** válasza:
és már kicsit felfedezgettétek a másik testét? tudod mi indítja be a barátnőd? mert ha semmi ilyen nem volt, és az első alkalmat is előre tervezni kell ráadásul ha ez az első alkalom mind2tőtöknek, akkor nem biztos hogy olyan kellemes lesz, mint gondoljátok. véleményem szerint akkor feküdjetek le egymással, amikor úgy érzitek. egy csók hosszabbra nyúlik és nem tudtok leállni, és ne tervezgessetek, legyetek spontán;)
2013. febr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
petting már volt és tudom, hogy mitől indul be, csak mindkettőnknek ez lenne az első és nem akarom, hogy megbánja
2013. febr. 17. 22:41
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
Ha ilyen gyökér vagy, minek dugsz? Csak szar élmény lesz neki az első veled!
2013. febr. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Hosszú izgatás után gyors behatolás.
2013. febr. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom kik írogatják ide, hogy a gyor behatolás a jó, de azokban szerintem életükbe nem volt f*sz. Most komolyan képzeld el, hogy teljes erővel valaki egyből szétfeszíti a segglyukad majd egyet, hogy lassan csinálja. Szerinted melyik jobb? Adok egy tippet én elsírnám magam a fájdalomtól ha a barátom gyorsan dugná be még így fél év rendszeres szex után is.
2013. febr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez mindekinel mas. Szerintem a biztonsag kedveert legyel ovatos, es ha a baratnod azt a jelet adja, hogy jo neki, akkor lehet gyorsitani.


En meg ilyet nem is hallottam, hogy meg jon tole. Nekem nem is verzett no.

2013. aug. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!