Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért volt erotikus álmom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért volt erotikus álmom egy másik sráccal? Már nem szeretem a barátomat?

Figyelt kérdés

Kérlek ne könyveljetek el és ne ítélkezzetek.


Életem első párjával vagyok együtt több, mint egy éve. Mostanában folyamatosan megbánt, érzelmi zsarolással befolyásol, gyerekesen viselkedik. Egyre többet veszekszünk, pedig állítólag úgy szeret, mint eddig egy lányt sem, különlegesnek tart. Van egy legjobb barátom (fiú), nagyon szeretem, mindig mellettem van, jókat nevetünk, tanácsokat ad, figyel rám.

Soha nem csalnám meg a páromat, de egyre inkább vonzódom a barátomhoz, tegnap először volt vele erotikus álmom, ahol csók és egy kis plusz történt. Egész nap csak erre tudtam gondolni, valószínűleg vonz a kíváncsiság is, hiszen eddig csak a párommal csókolóztam, akinek nem erőssége a csók, nem is élvezem. Lehet, ezzel is van gond, habár ettől függetlenül szeretem. Vagy csak szerettem?

Talán már csak az emlékeim és a hosszan együtt töltött idő tart bent a párkapcsolatban?


Kétségbe vagyok esve, azt sem tudom mit tegyek.

Néhány tanács, vélemény?



2013. okt. 7. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Túl közel engedted a barátot. Tiltott gyümölcs édesebb.
2013. okt. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Beniy ***** válasza:
Hát figyelj ha valaki már bármilyen formában zsarol, az már egy nagyon komoly dolog. Próbáld megbeszélni vele ezeket és ha folytatódik, akkor szerintem jobb minél előbb kilépni a dologból, mert csak rosszabb lesz idővel. A barátoddal pedig mindenképp tartsd a kapcsolatot, mert úgy látszik rá számíthatsz és ha végül szakításra kerül a sor, akkor lehet ott is próbálkozni. ;) Bocs a regényért és remélem, hogy segítettem. :)
2013. okt. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vagy lehet, hogy volt egy kellemes álmod, ennyi szórakozás neked is kijár, ne emészd magad.


Akár szereted akár nem, ezt neked kell eldönteni. Ha nagyon ki akarod elemeztetni, én azt mondanám, egyszerűen nehézségként éled meg a kapcsolati feszültségeket, persze, hogy felmerül alternatívaként a kapcsolatból való kilépés. Nem kell ezt a mélybe temetned, csak ne dönts elhamarkodottan, ennyi. De nyugodtan fontolóra veheted. Nem jó az a kapcsolat, ahol az egyik fél még gondolni sem mer arra, hogy Ő irányítsa a saját életét, nem pedig a párja.

2013. okt. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valóban édesebb a tiltott gyümölcs, de ha megeszed lehet megfekszi a gyomrodat...bánhatja a kapcsolatod vele is és a pároddal is.

Az álmokban néha hiszek én is, van hogy előre megálmodok dolgokat. MInden esetre ha nem tiszta ez a kapcsolat, ülj le a pároddal és mondd meg neki nyíltan hogy bibi van, és ha érzel még valamit KÖZÖSEN oldjátok meg.


Ha nem megy akkor kalap kabát, és úgy fantáziálsz ahogy akarsz. Ne feledd, a "barát" az "barát"... nem biztos hogy megéri szexuális kapcsolatba kerülni vele.

24/F

2013. okt. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!