Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mozgat meg minden nőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mozgat meg minden nőt, egy másik nő erotikus kisugárzása?

Figyelt kérdés
Ha még nem is biszex, esetleg férjnél van vagy barátja akkor is. Nagyon nagy %, lányok mondjatok véleményt,tapasztalatot és kort is ha lehet.
2011. jún. 9. 18:37
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
szinte minden nő látens?
2011. jún. 9. 18:39
 2/16 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem elég nagy hülyeséget beszélsz... Ennyi erövel minden pasi is látens.
2011. jún. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Smartguy86 ***** válasza:
49%

GYK-n egyre gyakoribbak az általánosító kérdések. Miért?


Komolyan, már mindenki csak típusokban tud gondolkozni???


Ez megint tök egyéni, a kérdező meg hülye...

2011. jún. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%

Baromság. Ha egy szép, erotikus nőt látok, megállapítom, hogy szép és szexi, de nem mozgat meg bennem az égvilágon SEMMIT!


25

2011. jún. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nem hiszem, férfiaknál nem elfogadott, de írd be ide pl a keresőbe h leszbi, és olvasgass.
2011. jún. 9. 18:44
 6/16 A kérdező kommentje:
évek óta csak ezt látom, de semmi baj, ezekre a válaszokra számítottam, nevetséges :d
2011. jún. 9. 18:45
 7/16 Smartguy86 ***** válasza:
49%
Persze, te idióta - ha leszbikre keresel, őket naná,hogy a nők mozgatják! Szerinted egy hetero nőt mennyire izgat egy formás női test???
2011. jún. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
ez a mentalitás..
2011. jún. 9. 18:50
 9/16 anonim ***** válasza:
63%
Kérdezö még te szólsz be, miközben ilyen baromságot írsz :D
2011. jún. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
Ne általánosíts, vagy maximum egy korosztályra nézve tedd csak. Engem abszolút nem izgat egy nő, tegyen bármit, nézzen ki bárhogy. Teljes mértékben férfipárti vagyok.
2011. jún. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!