Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kell csinálni a nyelves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csinálni a nyelves csókot?

Figyelt kérdés
Még sose csókolóztam de már szeretnék de mit csináljak a nyelvemmel? Átdugom és......?

2013. okt. 13. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Átdugod és óramutató járásával ellentétes irányba körzöl vele mint a legelésző tehenek.
2013. okt. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
milyen betűvel kezdődik a neved? mert ha nem az akire gondolok akkor leírom:)
2013. okt. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Küldtem üzit :)
2013. okt. 13. 21:50
 4/8 anonim válasza:

rengeteg ilyen kérdés van, de megértem mivel én is izgultam az első előtt(elész szar volt), de nem kell ezen agyalni igazából.


1. ügyelj arra hogy ne legyen büdös a szád, ne ragadjon a fogad közé semmi, ne legyen kucikos a szád széle..stb

( én mielőtt megcsókol, ha nem lát, megtörlöm teljesen a számat a kezemmel, tükörbe megnézem hogy csipás vagyok-e vagy taknyos vagy bármi, utána megnyalom a szám hogy nem legyen száraz)

2. - hosszas szájrapuszi

-gyors kis levegővétel(ezt akkor ha nem kapsz az orrodon levegőt) és után átcsúsztatod a nyelved a másik szájába. Ne teljesen, meg ne fuljon, csak épp hogy a másikéba legyen. Sokan azt mondják körözni kell vele, de szerintem inkább úgymond ölelkezzen a két nyelv, és dörzsölje egymást. Ne gyorsan! de azért ne is punnyadtan. Ha túl merev a nyelv vagy ha túl laza, akkor azt nagyon kellemetlen lehet. Miközben ölelkezik a két nyelv, egyik szájból a másikba megy inkább, nem bedig körbe mint egy propeller. Több minden nem jut eszembe erről, ez jön magától csak hagyatkozzon egyikőtök a másikra(az irányítóra) és ha valami nem jó akkor mond el neki, mert nem venné észre, vagy vezess te. Időközben puszit adjatok egymásnak, ekkor tudsz nyelni esetleg.

Remélem segítettem, ha van kérdésed írj itt. Nem olvasom vissza szóval ha van, akkor bocsi a helyesírásért:)

2013. okt. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és az első nár egyből nyelves legyen vagy csak sima? meg hogy érted azt hogy ölelkezzen? :)
2013. okt. 13. 22:06
 6/8 anonim válasza:

szerintem sima. volt akivel nem is volt nekem sima szájrapuszi és nagyon szarul szmárolt.elég gáz volt. a mostani barátommal nem vot még nyelves pedig már több mint 4 hónapja járunk.. első szerelmem:)) szerintem simával kezdjetek ha tényleg szereted.


úgy értem hogy simuljon egymásran e pedig egymás mellett körözzettek. úgy mintha ölelkezne a nyelvetek.


fiú/lány vagy? kor?

2013. okt. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
15/F
2013. okt. 14. 16:41
 8/8 anonim ***** válasza:
egyébként ez jó kérdés, mert én sem tudom hogy csinálom, egyszerűen jön.
2013. okt. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!