Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyelves csók, de hogyan? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyelves csók, de hogyan? Mit kell ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés

Tegnap filmeztünk egy sráccal és a végére eléggé összemelegedtünk és elcsattant néhány csók is. Azt tudom, hogy a fiú elég tapasztalt ilyen téren, és azt hiszem nem gondolta, hogy 18 évesen ez lesz az első csókom. Pedig tegnap volt. :)


Tudtam, hogy meg fog csókolni, láttam a szemében, és már hosszú ideje néztünk egymás szemébe és igazából nagyon vágytam rá. Nagyon jó élmény volt, bár kicsit meglepett, hogy rögtön nyelves csókkal kezdett..


Elég bénának éreztem magam, és mondta is a srác, hogy nyugodtan használjam a nyelvem.


De milyen a jó nyelves csók? Hogyan kell csinálni?



2013. ápr. 29. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
ahogy jön. nincs rá recept,édesem,de ha még nem is csókolóztál 18 évesen, azért ennyit illene tudnod. amúgy meg amjd segít.
2013. ápr. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
88%
így van:D , jön az magától , nemkell meglepődni tőle ha elsőre nem tökéletes mert nem azért fog eldobni mert nem jól csókolsz nyelvesen.. , többet érsz te neki ennél:D 16/F
2013. ápr. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Simon0211 válasza:
69%
Ahogy a többiek is írták nincs rá külön formula mindenki másképp csinálja és másképp szereti. Több barátnőmtől is elraboltam az első csókját és ők sem voltak profik elsőre. Még másodikra sem, de idővel belejöttek. Lehet h tök jól fogsz csókolni egyik srác szerint, míg a következő barátod teljesen máshogy kedveli.
2013. ápr. 30. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

a legjobb,ha fokozatosan közelíted meg a dolgot. ne dug le először a nyelved a torkán,ne legyél túl nyálas, ne mozogjon túl gyorsan a nyelved,ne legyél erőszakos...de ilyenekre nehéz ám figyelni a nagyon szerelmes első csókok közben : )

majd írd meg,hogy sikerült-e:D

2013. ápr. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Lehet, hogy nem volt egyértelmű, de már túl vagyok az első néhány nyelves csókon, csak teljesen meglepődtem. Nekem már az is új helyzet volt, hogy kettesben filmezzek egy fiúval, nem hogy egy nyelves csók. Na jó, hogy mi mindenre kell figyelni hagyjuk is. Az agyam teljesen kikapcsolt, nem gondoltam és figyeltem semmire, csak csináltam, amit jónak gondoltam. Viszont a nyelves csókot még gyakorolni kell. :)

2013. ápr. 30. 16:22
 6/11 Hanariko ***** válasza:
A kérdésben még azt írtad hogy: "azt hiszem nem gondolta, hogy 18 évesen ez lesz az első csókom. Pedig tegnap volt"
2013. máj. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Hanariko ***** válasza:
amúgy csak azt tudom megerősíteni, amit eddig mondtak: nem lehet elmagyarázni, érezni kell és legfőképp tapasztalni. elsőre semmi nem megy simán (általában)
2013. máj. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen, vele csókolóztam először, de vele már elég sokszor. Na mindegy, nem is ez a fontos.

Tegnap már sokkal jobban ment, nagyon élveztem. :)

2013. máj. 2. 15:50
 9/11 anonim válasza:
Megy már?😉
2020. aug. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Almaxd válasza:
90%
Szerintem azóta családot is alapítottak XD
2020. aug. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!