Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek, ha az exbarátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha az exbarátnőtök újra meg keress, vagy mit akarhat ezzel (bövebben lent)?

Figyelt kérdés
Valamivel több mint 3 évet voltunk együtt a barátnőmmel az első nagy szerelmek voltunk egymásnak,mindenben az elsők voltunk és nagyon megnyiltunk mind a ketten,kb.2 hónapja kijelentette hogy ő besokalt egyedül akar lenni már nem szeret úgy ahogy régen stb.(hozzá teszem tényleg megromlott a végén a dolog, nagyon sokat vesszekedtünk sajnos).Ezt eddig még értem,de eltelt úgy 2 hét kb. amikor csak én keresstem ilyen napi szinten őt, de ezt ugye abba hagytam mer eléggé összevesztünk megin el mondta hogy semmit nem akar már tőlem és letiltott f*cebookról is.Én nem kerestem de rá egy hétre feloldott, hónap fordulónk napján azzal az indokkal hogy "nem bírta ki hogy ma ne írjon"elkezdtünk beszélgetni,ő elkezdet kéredzősködni voltam-e már valakivel,vagy mikor voltam utóljára boldog vagy kik ezek az új lány ismerőseim hasonló kérdések,csak azt nem értem hogy ha nem szeret miért érdekli ez?Ez a kisebb dolog amit nem értek a másik ami teljesen összezavart az az hogy kb.egy hete oda jött hozzám beszégetni(kb 3.hét telt el hogy nem keresstük egymást a legutolsó facebookos beszélgetés óta) ,hogy miujság velem mert egy ismerősétől azt halotta hogy nagyon kivagyok(közbe már nem szerencsére és ha ki is lenék azt se mutatnám ki)és hogy aggódik értem nagyon de ezt mind könnyes szemmel.Persze én mondtam neki hogy jólvagyok nincs semmi baj ,ő probált volna beszélgetni de én inkább "gyorsan" elköszöntem tőle és mentem mert elég kellemetlen volt ez az egész hogy 3 hétig nem is keresett és most majdnem sírva elém állít hogy aggódik értem,úgylátam ez elég rosszul esett neki mármint hogy nem érdeklödtem felőle csak "le ráztam".Ja és azt is mondta hogy velem álmodot aznap este de erre se mondtam neki semmit,plusz olyan apróságokat figyelt meg rajtam hogy új cipőm van(egy egyetemre járunk szóval látni láthat de általában elkerültük egymást és mostanában nem is látam csak amikor meg keresett).Mit akarhat vagy miért csinálja ezt ?Ha jól tudom azóta nem volt mással,nem tudom hogy akarhat tőlem valamit vagy csak megszokás?A segítségért előre is köszi!(19/f)

2013. okt. 14. 21:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem még szeretem, de egyáltalán nem tudom már hogy ő mit akar vagy mit nem,és semmi ötletem hogy lépjek ,ne lépjek ,mit csináljak,felessleges vagy még sikerülhet újra együtt lenni :/
2013. okt. 14. 21:10
 2/5 anonim ***** válasza:
Derisd ki teszteld,vagy kérdez meg tőle mit akar tőled.szerintem megbánta,ujra járni akar veled. 19/F
2013. okt. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lefagytam. Szerintem meg hagyd a fenébe. Ha akar is valamit akkor értelmetlen meggondolatlan volt amit tett. Szerintem felejtsd el. Egy darabig biztos jegelném a helyedben. Egyetemista vagy fiatal vagy.... Csajozz sokat dugj nagyokat oszt majd lesz valahogy.
2013. okt. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát haver, te kifogtál egy olyan ribit (bocs, hogy leribizem a volt barátnődet :D ), aki pontosan a-tól z-ig olyan, mint az én ex barátnőm volt. :D Tőlem mindig ugyanezeket kérdezte szakítás után, hogy kivel vagyok, hol voltam, van-e új barátnőm, kik az új lány ismerőseim fb-on, melyikkel találkoztam, melyik tetszik nekem, össze akarok-e jönni velük stb. Ezekre mindig őszintén válaszoltam és gyakorlatilag ennyivel ki is elégítettem őt, hogy nincs új csaj terítéken egyelőre. Aztán hetekig megint nem keresett. Utána megint hívogatott, írt, sírt a telefonba, stb ilyenek. :D Ja és közbe a fél falu átment rajta hozzáteszem, nekem meg megjátszotta a szende kislányt csak a mocskosságai kiderültek.. :D Később sikerült mindent a pofájába vagdosnom, mire ő törölt fb-on (nem tiltott), és érdekes módon a következő héten már az új pasijával rakosgatták ki a közös fotóikat nyaralásról meg ilyenek. Tehát már akkor megvolt neki az új pasi, miközbe nekem még sírdogált telefonba. :D Vicc volt ez a csaj, és a tied is az, egy komolytalan ribi, dobd a francba, ha nem akarod teljesen tönkreb..szni magadat miatta lelkileg. Röviden-hosszan ennyi.
2013. okt. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hát nagyon ravasz az exed. nem jött be a számítása és úgy gondolja menti a menthetőt..

a kérdezősködések mind erre valók.

Nagyon jól helyt álltál ,egyfajta elérhetetlenné váltál számára (kihívás)-t jelentesz neki ,erre nem számított .

Sérti a női büszkeségét,hogy az egykori párja simán lepattintja és ezt élvezi valamilywen módon ,mert igazán sok munkájába kerülhet a vissza hódítás.

..csak az a baj ,hogy ugyanerre képes lesz bármikor ha egy kicsit laposodik a kapcsolat és a másik érzelmeivel nem törődve ismét képes lesz dobni mondva csinált indokokkal az éppen aktuális partnerét.

Női kalandor aki nem érdemel tiszta érzelem dús szerelmet.

Maradj meg ilyen "megfontolt" és ne átald megmondani amit éppen gondolsz éppen...

2013. okt. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!