Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez miért van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez miért van? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Voltt egy srác akivel egy tábor alkalmával megismerkedtem és tetszett meg úgyéreztem, hogy én is neki. Aztán ezután a hét után bejelölt facebookon és én valami olyasmire számítottam (lehet h nem kellett volna), hogy rámír vagy ilyesmi, de semmi. Oké nem vártam el, hogy na akkor most írjál, én meg nem tudtam, hogy kezdeményezzek-e, tekintettel arra h még a többi táborban megismert nem olyan közeli ismerősök is írtak. Na mindegy szóval ez a dolog így ennyiben maradt. Azóta sem keresett csak egy hosszabb idő után összefutottunk a buszmegállóban de ott is alig beszéltünk. Én csesztem a dolgot mert rákellett volna írnom? Lehet de ha tényleg valamit ő miért nem írt? Azóta se tudom elfelejteni a srácot... Ez miért van? plz segítsetek!!!
2013. okt. 10. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Húha. Most inkább nem írom le a véleményem erről, csak azt, hogy írj rá Te!
2013. okt. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tarnolf ***** válasza:

Lehet tetszel neki, de nem mert rád írni, gyakori ez a srácok között. :D Sok csalódás, önbizalomhiány, stb... még ha nem is mutatják ki. Én is így voltam régen, bejelöltem a kiscsajt, de nem írtam rá. Mára ez elmúlt szerencsére.


Azt mondom, írj rá te, kérdezd meg, hogy miért nem írt.

2013. okt. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!