Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk vallottak már nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk vallottak már nektek szerelmet?

Figyelt kérdés
Volt olyan, hogy egy lány elmonda/megírta nektek, hogy nagyon tetszetek neki? És nektek tetszett ő? És hogy közölte a lány, ti mit reagáltatok erre, mi lett belőle??

2013. okt. 15. 19:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Kétszer még általános iskolában, mind a kettő lány akkor még csúnyácska volt ma már nagyon jól néznek ki.

Illetve volt egy hódításom, ami 1 mondat után sikerült és facebookon írt a leányzó, de ő túl fiatal volt..

+ 3v. 4 gyakoris "szerelem" amikor még kint volt a nickem.

18F

2013. okt. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Igen, még régebben egy lány volt, de én nem hittem neki, szóval nem lett belőle semmi. :S

Az kb. 4 éve volt, azóta nem nagyon beszélünk.

2013. okt. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
Igen. Általános iskolában... Kb 6 éve... Skypeon írt nekem :D És én viszonoztam. Mára már csak barátok vagyunk.
2013. okt. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
És szerintetek hogyan mondjam meg annak a fiúnak, aki tetszik nekem? Igaziból nincs nagyon mit vesztenem ,de azért nem akarok ebből hülyén kijönni... Furcsa lett ezekután a kapcsolatotok? (19L)
2013. okt. 15. 19:53
 5/23 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, ha valaki közli velem, hogy tetszem neki.. sokkal jobb, ha úgy viselkedik és emiatt én hívom el randira. Milyen a kapcsolatod a sráccal? (1. voltam)
2013. okt. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nyáron ismertem meg, és úgy viselkedett mintha tetszenék neki, de nem lett belőle semmi.. és egy egyetemre járunk, és csak köszönni szoktunk egymásnak.
2013. okt. 15. 20:06
 7/23 anonim ***** válasza:

Igazából soha. Volt egy ilyen lány. Nem tetszett kimondottan, de végül is a segge bejött és nem volt full elhibázott. Úgy közölte, hogy attól fél, hogy ez lesz és folyton keresett. Tehát ez lett gondolom, vagy benéztem :D. Jól esett, mert sosem mondott ilyet senki előtte. Semmi nem lett belőle, kiderült, hogy a lány egy ribi és izomból hapsija van (máshonnan tudtam meg) és egy két bók után szerelmes lesz bárkibe gyakorlatilag. Kicsit csalódott voltam, de nem vittem túlzásba a szomorkodást :D Végül is én a csodákban sosem hittem.


27/f

2013. okt. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
És ha a fiúnak nem tetszik a lány, akkor inkább hülyének nézi a csajt, vagy azért örül neki?
2013. okt. 15. 20:13
 9/23 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki mert ennek így kellene lennie hogy a lány megy oda a fiúhoz aki tetszik neki! Mert ugye bár a nő választ mindig! Akkor neki kellene kezdeményezni nem!? nem lenne ennyi vissza utasított elkeseredett férfi, és mindenki boldog lehetne.
2013. okt. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Hát de akkor mennyi elkeseredett nő lenne...nehéz ügy mindenképp:D
2013. okt. 15. 21:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!