Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért múlt el a szerelme? (lent)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért múlt el a szerelme? (lent)?

Figyelt kérdés
Másfél éve eggyütt vagyunk a párommal. A sors ugy hozta hogy 2 évet távkapcsolatban kell lennünk.Minden 2 hónapban hazatud jönni kb 2 hétre és akkor eggyüt lehetünk.Nagynehezen elfogadtam ezt mivel nem volt más mit tenni.nagyon szerettük egymást amig itthon volt minden időnket eggyüt töltöttük. Lassan közeledik már hogy jön haza és egy hete nem tudja hogy mit érez irántam...ő azt mondja hogy a távolság miatt de akkor csak miért ő érez igy? Ha hazajön eldönti hogy mit érez ezzel köszönt el ma este.Néha érzi de néha nem és ez frusztrál engem hogy egy harmadik személy lehet e a dologban de ő azt mondta szó sincs rólla. A véleményetek szeretném kérni mi történhetett, esetleg tapasztalat?

2013. okt. 15. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
szerintem mégis van egy harmadik csak persze hogy nem vallja be de mi másért változna meg az érzése?
2013. okt. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de ha van egy harmadik személy akkor miért nem szakit velem?
2013. okt. 15. 23:28
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

sztem a távkapcsolat miatt egyébként is gyengült az érzelem.

Tapasztalatom szerelmi távkapcsolatban nincs, viszont azt tudom h vkibe ugy tudok szerelmes lenni h tényleg szeretem meg minden, de egy idő után kb. nálam eddig 1-5 év volt, amikor már nem vonzódom hozzá érzelmileg.

[Ennek még annak idején utána jártam, és a férfiaknál 4 év eggyütt lét után szokott előfordulni. Nőknél (átlagosan) ez egyre csak erősödik, pontosabban minél tovább vannak együtt vkivel, annál nehezebb elvesziteniük, ha ez megtörténik, annál jobban szomorkodnak minél több idöt voltak együtt.]


Viszont olyan iránt akivel letudnám élni az életem ahhoz még most is vonzódom és állítólag nem mulik el. Az más kérdés h hogyan viszonozzák. Szval ahogy a lányok mondják 'A nagy Ő' annál nem mulik el. (Nekem legalábbis még mindig nem, persze ez nem azt jelenti h folyton rá gondolok, hanem néha-néha hetente-2hetente)

De nem csak 1 ilyen vki van, hanem 2-3. A többiek akik tetszenek velük is összetudnék jönni de (tapasztalat szerint) ugy is elmulik és csak idő pazarlás.


Tehát összegezve: Ha tényleg kiválasztott vagy számára, az egyetlen, akkor ennek nem szabadna elmulnia!


Sok sikert! ;ddd

2013. okt. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

lehet más lett a nézőpontja

kint megláthatott, megérezhetett valami olyasmit is esetleg, amivel kialakítana magának egy életet, lehet vannak tervei, céljai, ambíciózus, amikbe esetleg kérdező nem férne bele, mert voltaképp a régi életét cseréli egy újra, és a kérdező ugye a régi részbe tartozik


csak a nagy ő az, aki minden életkörülmény megváltozásánál is fix pont marad valaki életében

2013. okt. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a normális válaszokat. azért kiváncsi vagyok hány fiú maradna még igy is a barátnőjével hogy nem tudja mit érez. ment a zöld kéz!
2013. okt. 17. 16:38
 6/8 A kérdező kommentje:
Nos ugy érzem eről bekell számolnom mert a barátnőmnem visszatért a szerelme és jobban szeret/imád mint valaha!
2014. jan. 6. 22:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Számomra elég furcsa játék ez az érzelmi huzavona.Egyszer előáll azzal,hogy nem tudja,mit érez,sőt,nem szeret már annyira,aztán meg azzal,hogy mégis visszatértek az érzései,és jobban szeret/imád,mint valaha.Szerintem ez az illető hazudik neked valamiben,nem őszinte.Ha egyszer gyengültek az érzései irántad,akkor azokat képtelenség csettintésre visszahozni.Magyarán szólva szórakoznak veled.Én ezt nem hagynám a helyedben,tiszta vizet öntenék a pohárba.
2014. jan. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát...tiszta vizet öntöttünk a pohárba és most 4 hónapra rá bevallotta hogy csókolózott egy pasival. tehát fiuk lányok ez egy lecke mindenkinek mert én nagyot tanultam ebből.mindenkinek ment a zöld kéz.
2014. jan. 15. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!