Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm és én már megcsaltu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm és én már megcsaltuk egymást! Mindketten tudjuk de mégis még most is együtt vagyunk! Normális dolog? Azt mondta hogy az már a múlt!

Figyelt kérdés
2013. szept. 22. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok remélem nem lesz gyereketek. Ilyeneknek nem való.
2013. szept. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
férgek egymáshoz illenek. teljesen rendben van!
2013. szept. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
szívesen kérdező. nem kell emiatt privátoznod. az ilyen emberek összeillenek
2013. szept. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Velem még soha. Hűséges, monogám férfi vagyok.


Olyan már volt, hogy vissza akart jönni a nő, de ezek nem változnak.

2013. szept. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
zsàk a foltjàt. hol itt a gond? remèlem cserètek olykor pàr nemibetegsèget is!
2013. szept. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha nektek jó, mit számít, hogy mások normálisnak találják-e...?
2013. szept. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

inkább különös

szerintem az ilyen emberek nem maradnak együtt, miért tennék? de persze lehet, hogy így éreztek egy kis stabilitást, amit a félrelépésekkel, futó kalandokkal nem tapasztalhattok meg

persze lehet, hogy nincs igazam, hanem az előzőek gondolják jól...

16 vagyok, szóval nem muszáj komolyan venni, döntsd el melyik válasz tetszik, de ha az enyém, akkor gondold végig, h talán már nem szeretitek egymást, lehet, hogy csak vmi biztonságot láttok egymásban, de szerintem az nem szerelem

amúgy meg ha már a múlt... nekem semmi közöm hozzá, de én sosem csalnám meg a barátom, de mind1 is nekem, ahogy érzed

ja, és még vmi: nekem azt mondták, ha 2 emberbe szerelmes vagy, válaszd a 2.-at, hát, én ennek a pártján állok, de van aki ezt tette és megbánta

mit szólsz?

2013. dec. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!