Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Komolyan ennyire primitívek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ennyire primitívek egyesek itt a csoportban? Ha valakivel beszélget a párjuk, az már flört? Egyáltalán mi számít flörtnek?

Figyelt kérdés
Mellesleg néhány ismerősöm rám is furán néz, hogy pasik a haverjaim, de ők még sosem csaptak be, sosem hazudtak. Tisztelem őket, ők is engem, bármivel fordulhatunk egymáshoz, ha van párunk, ha nincs. Nekem most jelenleg van, de a pasim nem csinál ügyet abból, ha velük megyek bulizni, más embereknek ez miért szúr szemet? Nem hajtok rájuk, nem csinálunk semmit "úgy"együtt.. akkor mi a gond?

2013. okt. 18. 18:54
 1/9 A kérdező kommentje:
a csoport alatt az oldalt értem:D
2013. okt. 18. 18:55
 2/9 anonim ***** válasza:
Heh? Szerintem ezen az oldalon senkinek nem szúr szemet, főleg ha nem írod le ide.... :DDD
2013. okt. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mivan? Kinek szúrt itt szemet? Én ilyet sehol nem láttam. :D Egyébként meg attól függ, miről beszélgetnek azzal a valakivel.
2013. okt. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én értem, vagyis remélem :D


Lány vagyok, igaz már nem vagyok együtt a barátommal (két napja szakítottunk) de nekem mindig is sokkal több fiúbarátom volt, mint lány. Sokkal többet lógtam fiúkkal és ebből soha nem volt vita meg gond. Megbízott bennem miért ne bízott volna, hisz nem csináltam semmit. Mások meg tök furán néztek, hogy a barátod nem szól ezért? :O miért enged el más pasikkal? könyörgöm mi az, hogy elenged? szabad ember vagyok... mai napig csodálkozok, mikor pár barátnőm meséli, hogy ő nem mehet sehova fiúkkal.. ennyi önbizalom hiányos embert -.-

2013. okt. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Engem rendszeresen r....bancoznak le emiatt itt.. :( pedig semmi sincs.. és ha a pasim nem féltékeny, akkor másnak se kellene beleszólni.. nem?
2013. okt. 19. 14:53
 6/9 A kérdező kommentje:
jaja, 77-es, nálam is ez van, h hh megengedi? meg amúgy hastáncolok is, és arra is volt már olyan komment, h hh megengedi? nem szól semmit? meg amikor bulizok a haverokkal, akkor is.. h "és ti ezen nem veszekedtek"???
2013. okt. 19. 14:54
 7/9 A kérdező kommentje:
nekem meg már vicces h vki ezt tényleg komolyan gondolja, és megkérdezi:D
2013. okt. 19. 14:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Sok ember nincs magával megelégedve és nem azért van barátja/barátnője, mert szereti, hanem mert lehet kit birtokolni. Én soha nem tudnék együtt lenni olyan emberrel, aki megmondja nekem kivel mehetek el és hova. Hála Istennek volt barátom nem volt ilyen..
2013. okt. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jaja, olyannal én se.. bár az exem pont olyan volt, ott már abból is hiszti volt, ha régi barátnőkkel mentem vhova, és urambocsá, volt a társaságban 2-3 pasi is.. ajajajjj :D
2013. okt. 19. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!