Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bejövök egy nagyon szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök egy nagyon szép csajnak, folyamatosan flörtölt, de én leráztam mert még egy mozira se tudom meghívni. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt az edzőteremben. Először csak segítettem neki, aztán már egyre többet beszélgettünk. Nagyon érzem rajta hogy bejövök neki, a barátnői is mondták már. Sokat tépelődtem, de a végén megmondtam az egyik haverjának hogy nem akarok most kapcsolatot. Azóta nem keresi a társaságom, köszönünk és ennyi.


Sajnos nagyon rossz anyagi helyzetbe kerültem. 8 hónappal ezelőttig volt jó munkám, megkerestem a havi 200 ezer nettót, béreltem egy lakást (szülői támogatás hiányában nem tudtam venni, így spórolgattam minden hónapban valamennyit). Felfelé ívelt a karrierem, de áthelyezték a cégünket Indiába, minket meg kirúgtak. Azóta sem találtam munkát, napi 20 helyre minimum beadom a jelentkezést, munkaügyi hivatal, stb. Átmenetileg minden munkát elvállalok, fizikai munkát bármit. De ez nem tervezhető jövedelem. Egy kis 22 négyzetméteres lakásba költöztem a város szélére, de így sem vagyok előrébb.


Még egy mozira se tudtam volna a lányt meghívni ... Ez az igazság! Tudom hogy a pénz nem minden, de azért az elején illik erre-arra meghívni a kiszemeltet. A másik, hogy az edzőterem ahova járunk nagyon drága (18.000 /hó), így azt lehet gondolni hogy aki oda jár annak van pénze. Viszont nekem a cég kifizette egy évre előre, így "ingyen" járok még 4 hónapig.



Mit gondoltok?



2013. okt. 9. 09:54
 1/10 anonim ***** válasza:
24%

:D:D:D:D:D:D:D

hát....nem tudom.

dugd meg te gyökér!

2013. okt. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 kolosszus22 ***** válasza:
71%

Farok vagy öcsém, tálcán kínálja magát egy jó nő, te meg elhajtod. A helyedben továbbra is tartanám vele a jó kapcsolatot, aztán ha elég közel kerültök egymáshoz akkor megmondanám neki a valódi helyzetet. Amennyiben normális megértené, ha nem akkor legalább megpróbáltad és nyugodtan alszol.

26F

2013. okt. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem jó ez így, most magadra koncentrálj! Nem hiányzik még egy szerelmi csalódás is, hogy totál padlóra kerülj.
2013. okt. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

buta voltál

így őszintén szerető nőt találhattál volna

2013. okt. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
29%

Ez Nagyon Szomorú Dolog! :(

Szerintem ne járj konditerembe mert nagyon drága...!

Javasolni tudom a ganaj lapátolást, igaz kicsit büdös, de az izmodnak használ.. és esetleg még pénzt is kaphatsz érte!

A lányról csak annyit hogy ha nem hagyja magát meg d*gni, akkor b*zd-be a kerti kútba!

Lehet csak a pénzedért kereste a társaságod! =(

2013. okt. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%

Az egy dolog, hogy a háttered milyen, sajna szomorú, és sok sikert meg kitartást kívánok az álláskereséshez.


DE! Milyen gyökérség már a HAVERJÁNAK megmondani h nem akarsz tőle semmit, meg a BARÁTNŐITŐL informálódni h ő mit gondol rólad. Ettől én kész vagyok. Tudod mit, majd én megdugom helyetted, ok?

2013. okt. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

"így őszintén szerető nőt találhattál volna"


Ja, persze.......

2013. okt. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%

" A lányról csak annyit hogy ha nem hagyja magát meg d*gni, akkor b*zd-be a kerti kútba! "


Te állat XDDDDDD

2013. okt. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
53%

Fogd meg a RApunzel haját és erőszakosan tedd a szájába sszerszámod.. nemkell ide mozi !!!

Adom a kerti kutas megoldást is.kivéve ha szeretitek a vizi hullákat !! :D

2013. okt. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

En ugyanigy tettem volna, bar vkik szerint nem ciki, de nekem is most szar a penz, inkabb koccoltattam volna, minthogy megtudja h nincs penzem, bar engem nem fizettek ki, de eszempontbol lenyegtelen.

Akik meg itt bohockodtak, nem kivanom ezt nekik. Sajnos ha szeret is a csaj majd, de a penz allando konfliktus, ott hagy majd 1 penzesebber.

Van 4 honapod, szedd ossze magad, azt ha 1enesbe leszel majd johat a csaj is.

2013. okt. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!