Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasik titeket mennyire taszita...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik titeket mennyire taszitanak a HISZTIS csajok?

Figyelt kérdés
Elfogadjátok ha ilyen (ha szeretitek) vagy inkább tovább léptek. Azért kérdezem mert engem már többször tettek ki e miatt ...

2013. okt. 19. 04:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Próbáld ki egyszer milyen egy hisztis pasi mellett.De olyan mellett akit nem te tettél hisztissé hanem alapjáraton az.
2013. okt. 19. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy birka türelmű ember jobban bírja de egyszer nála is betelik a pohár. Én például egyáltalán nem szeretem, ha egy lánnyal képtelenség egy problémát normális megbeszélni mert állandóan bevágja a hisztit.
2013. okt. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ha valaki nem viszi túlzásba, akkor az kimondottan szórakoztat, elég jól tudok röhögni mások hiszijén. :)

Persze van egy határ, ami után unalma, és idegesítő kezd lenni, akkor én is lezárkózom a további együtt léttől.


Azt azért hozzáteszem, hogy ha valaki annyira hisztis, hogy már idegesít, akkor alapból nem tud kialakulni, hogy szeressem...érthetően elég kiábrándító és elviselhetetlen tud lenni, így elfogadásról sincs értelme beszélni.

2013. okt. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha jól cumizik mellette én nem bánom ha hisztis is. :D
2013. okt. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Mennyire? MAXIMÁLISAN!

Én annak vagyok a híve, hogy a problémákat oldjuk meg amihez viszont le kell ülni és megbeszélni. Hisztizzen otthon az anyjának, ne nekem! Épp eleget szenvedtem egy bizonyos hisztis családtagom mellett. >< Brrr!


22/F

2013. okt. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Minden nő hisztis, el kell tűrni, nem sok minden lehet tenni.
2013. okt. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
meg lehet mindent oldani :)
2013. okt. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
a "szeretni" és a "hisztis csaj" szavak nem férnek meg egy mondatban...
2013. okt. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
fuj utalom a csajokat nekem csak fiu kell és pont azert mer a fiu nem hisztizik 17/F
2013. okt. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
am én hisztis vagyok :D és velem mindent meg lehet beszélni :D hidjétek el :D am meg a b**zikának üzenem :D h sz**pja a f**szát annak aki be komizta h nem baj ha hisztis csak jól tudjon sz**pni ... sz**nalmasak ezek a b***zik ... -.-
2013. okt. 19. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!