Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már valaha intrikus,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaha intrikus, hazug, hisztis barátnőtök, akivel szakítottatok az elviselhetetlensége miatt, és később megtalálta élete párját?

Figyelt kérdés

Nem irigységből teszem fel a kérdést, csupán érdekesnek találom, hogy egy sokak által sz4rkeverőnek, hisztisnek, hazudozónak, álszentnek tartott nő mellett hogyan képes egy másik férfi éveken keresztül kitartani.


A nő megváltozik mellette? Visszavesz? Vagy a férfi ennyire papucs? Ennyire elveszti méltóságát, csakhogy valaki legyen mellette?


2013. szept. 25. 09:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Már az ismerkedéskor kiderült így gyorsan menekültem
2013. szept. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Lehet, hogy te ismerted félre a nőt, és beleláttál olyan dolgokat, amik nincsenek is.

Lehet, hogy azok a mások, akik ilyen rossznak látták a nőt, csak irigyek voltak a külsejére.

Az is lehet, hogy talált egy férfit, aki tudja őt kezelni. Aki mellett boldog és büszke nő, és már tudja, hogy nem kell megjátszania magát.

2013. szept. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Valószinüleg ő más és tud hozzá normálissan alkalmazkodni esetleg megváltozott én is sokat változtam az elöző kapcsolatom óta, és sokkal jobban megértjük epymást mint ha akkoriban jövünk össze
2013. szept. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Két hasonló nővel is volt dolgom. Az egyiknél hamar leesett a tantusz, az egész kapcsolat nem tartott tovább 1-2 napnál. Amennyire tudom, ő megtalálta "élete párját", de azt inkább hagyjuk...


A másodikkal össze sem jöttem rendesen, de ő valahogy nagyon hozzám nőtt: vagy fél évig haverságnak neveztük azt, ami igazából - a barátság extrákkal mintájára - párkapcsolat volt hátrányokkal. Érdekes viszonyunk volt, mert egyfolytában veszekedtünk, szét tudtam volna tépni, de bántani meg sosem engedtem, mert voltak olyan értékei, amiket szinte csak én tudtam. Ennek 11 éve, a mai napig jóban vagyunk és azóta nagyon-nagyon megváltozott - pozitív értelemben. Élete párja nincs meg, mert éppen most ment tönkre egy komolyabb kapcsolata.

2013. szept. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Volt ilyen barátnőm, elég hamar kidobott, mert én meg hirtelen haragú paraszt vagyok, amivel szintén lehet karcolni, nem is tagadom. Hát ez valószínűleg nem jó párosítás. Nyilván nem mindenki passzol össze, nálatok is ilyesmi lehetett. Engem lecseréltek egy 17 éves cuki fiúra, amit gyorsan, friss melegében minden lehetséges netes platformon a pofámba vágott... Most erre mit lehet mondani? Inkább semmit. Az élet tele van misztikus eseményekkel :) Annyit ebből megtanultam, hogy a nagyon önérzetes lányokat nekem kerülnöm érdemes, ha nem akarok agyvérzést kapni még 30 előtt.
2013. szept. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy érdekes kérdés, válaszolok nőként.

Az az igazság hogy minden ember mást hoz ki a nőből.

Amikor az előző párommal jártam akkor a környezetem azt mondta hogy visszahúzódó vagyok , az exem szerint hisztis(ő elég hirtelen haragú volt, és így én is visszaszóltam rendesen) pedig csak mivel folyton piszkált védtem magam.A mostani párom mellett mindenki szerint sokkal magabiztosabb vagyok és nyugodtabb, mindent meg lehet vele beszélni mert nagyon nyugodt természetű, így a hisztik is maguktól megszűntek nálam mert nincs rá okom.



Szóval nem feltétlenül hisztis valaki csak nem a neki megfelelővel van sok esetben.

2013. szept. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem mondanám hogy megváltozott. Az új pasija mellett is sz4rkeverő maradt..
2013. szept. 25. 11:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az új pasija szeret az esti bl meccsekhez elnasizni egy kis megmikrózott szart :DDD és így harmonikus kapcsolatban el is vannak :DD Főz a hapsijára, hát mekkora karajság az. :)
2013. szept. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%

én ezt sosem értettem. de ez nem jellem kérdése?????


Most higyjem azt, hogy bármelyik nő "képes" intrikus,hazug,teátrális és hisztis lenni, ha szimplán a pasija "nem az igazi"?


Azért ez kizárja azt a tényt, hogy a nőnek is kell, hogy legyen személyisége, jelleme, önkontrollja és erkölcse.


Vgy TÉVEDEK ? :(((


Egy éves kapcsin vagyok túl egy ilyen lánnyal. Én arra gondoltam, hogy narcisztikus/borderline személyiségezavaros és nem kapott erkölcsi mintákat gyerekként. Mert bizony én kedvesen voltam mellette, szerettem is (amennyire lehet egy intrikust (?)), tűrtem is, de kérdések elé is állítottam.


És végülis az összes exével furán bánt, hallottam vissza sztorikat, még tőle is. Sajnos én nem vágtam le az elején...

2015. jan. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen nőket szeretik a pasik, tudom mert engem is ilyenekért dobtak el többször is:) Vagy legyél te is ilyen, vagy gyere külföldre :/
2016. okt. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!