Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » MIT tegyek? Szakítsak? Béküljek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy.tanacstalan.lany kérdése:

MIT tegyek? Szakítsak? Béküljek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Kb. Egy éve járok a barátommal.Sokszor veszekedünk.A veszekedések a körül forognak,hogy õ szerinte én bennem még mindig nyoma van az exemnek tehát biztos érzek iránta valamit,én szerintem neki egy másik csaj is bejön,akivel smárolt a kapcsolatunk elõtt.Õ szerinte túl sokat találkozunk,én szerintem pedig elhanyagol.Én úgy gondolom,hogy egy lánnyal nem lenne szabad kiabálni,õ neki szerinte sokszor az agyára megyek,tisztelhetne engem!!Ezek kb.azok az érvek,amik azt sugallják,hogy szakítsak.

Most jönnek azok az érvek,amik azt mondják nekem hogy mellette kell maradjak:Egy évig kibírtuk,miért ne lehetnénk így?Egymáshoz nōttünk,nem bírnánk egymás nélkül,úgy érezzük hogy mi egymásnak lettünk teremtve.Rengeteg közös gyönyörû és felejthetetlen élményünk van.Szeretjük egymást tiszta szívbõl.

Szerintetek mi lenne a legjobb döntés?



2013. okt. 19. 07:56
 1/7 anonim válasza:
Hát szerintem maradj vele DE csak akkor ha mindig bocsánatot kér a veszekedések után. De a te döntésed, én csak mondtam.
2013. okt. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legyél vele, pár hónap múlva ennél rosszabb lesz és akkor könnyebb lesz a búcsú. Ez jobb nem lesz!
2013. okt. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, ez neked kell tudni de te már úgyis döntöttél, hogy vele maradsz és talán ez is a megfelelő döntés. Nem kell minden probléma után egyből szakítani csak akkor, ha nem tudjátok megoldani.
2013. okt. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez egy hülye paraszt. Hagyd ott a p.icsába.
2013. okt. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát...van amikor ő is bocsánatot kér...de van hogy én vagyok SZERINTE a hibás...úgy állítja be hogy elhigyjem és akkor én kérek bocsánatot
2013. okt. 19. 09:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem erdemli meg, hogy vele legyel. Beszeld meg vele a dolgokat es mondd meg neki, hogy ha nem valtozik a kapcsolatotok akkor vege. Ha ezutan se fog jobban tisztelni szakits vele.
2013. okt. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1001 vezekedesbol a nonek tudod hanyszor kel bocsanatot kerni 1x na ehez nem kell agy matektudas hgy kinek kel tobszor bocsantot kerni jo most ez tenyleg lehet hgy a nonek aer tobszor kel es nem csupan egyszer bocsanatot kerni de most akor mar tenyleg a no ereze aszt hgy bocsanatot kel kerjen

ja ez alap hgy egy novel nem kiabal egy ferfi

hat az letkorotiokra kivancsi lenek mert azer gondolom eleg fiatalok vaytok es eben az idoszakban egy fiunak kel a kikapcsolodas a buli a haverokal a baranoje nelkul de ez szoasos de azert enyit felkene fogjon a srac hgy ne hanyagolja el a baratnoet

szerintem hagyd el es ha ker meg egy esejt hgy megaltozik akkor fogadd el tole es aszt max egy honap amiben meglatod hg menyit valtozott es haugy erzed hgy semit akkor dobd ki

ja es ha nem ker masodik esejt akkor nem isszeretett igazan sose

de a lenyeg az hgy mi adjuk itt a tanacsokat de neked kel dontest hoznod

2013. okt. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!