Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Valljak neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Valljak neki szerelmet, vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki ossztálytársam is mellesleg, kb. egy éve beszélgetek vele, szinte minden nap, vagy személyesen, vagy telefonon, vagy chat-en. Egy év alatt legjobb barátok lettünk, legalábbis az ő részéről. Az enyémről is így volt, mígnem rájöttem, hogy nálam többről van szó. Az előző pasijával még én hoztam össze, úgymond. És jó barátként tudtam örülni a boldogságának. Aztán persze csalódott egy nagyot, és én voltam az első, akihez jött. Nem rég összejött egy másik sráccal, aki idéntől jött az osztályunkba. Nekem már elejétől ellenszenves volt a srác, és mondtam is a lánynak. De azt mondta, hogy hiába, mert nem lesz köztük semmi soha. Mikor járni kezdtek, akkor jöttem rá, hogy én igazából szerelmes vagyok ebbe a lányba, mert elképesztő módon zavar csak a tudat is, hogy más fiúval jár, hát még mikor előttem smárolnak. Kb. egy hete járnak és a fiúról tényleg lerí, hogy nem tud komoly és felelősségteljes lenni a lányokkal, mert miközben jár az én legjobb barátommal, más lányokat ölelget és puszilgat. Két ember, akinek elmondtam a problémámat, mind azt modják, várjak, amíg szakítanak és akkor vígasztaljam meg. És tényleg van egy olyan érzésem, hogy nem fog sokáig tartani, de nem tudom, hogy meddig bírom még. Mondjam el neki, hogy nem csak barátként szeretem?

2013. okt. 19. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd el neki az érzéseidet! Akkor legalább nem nyom majd így belülről.
2013. okt. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő is így vacilál, mint te, hogy elmondja, vagy ne. Még nem jár régóta azzal a sráccal, akkor szerintem mondd el neki, hogy mit érzel. Amúgy hány évesek vagytok?
2013. okt. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
16 évesek vagyunk
2013. okt. 19. 11:09
 4/4 anonim válasza:
Én a helyedben várnék a nagy vallomással, míg télleg szakít a sráccal. Viszont azt elmondhatnád neki, hogy akivel most jár, az nem érdemli meg őt, viszont ismersz valakit, aki meg teljesen odavan érte.
2013. okt. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!