Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budaváry Anita kérdése:

Volt szeretőmnek hogyan valljak szerelmet? Naprakész, megvalósítható ötletekre lenne szűkségem!

Figyelt kérdés

5 éve vagyok szerelmes belé, minden csak a szexről szólt!

Ő nem szeretett soha én viszont bele estem mikor megismertem. Egy az ízlésünk, mentalitásunk és alapjába véve kijövünk egymással, szóval tudjuk mi a jó a másiknak...!

3 éve másik suliba járunk.

lassan fél éve nem beszélünk már, de soha nem zártuk le a dolgokat úgy ahogy a normálisak szokták!

nem tudok elszakadni a gondolattól h szeretem szóval el akarom mondani neki. "Úgy is tudja" alapon ment a dolog eddig.

MIt tegyek? Milyen szitut teremtsek ami alkalmas erre?


2012. okt. 15. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért kéne szitut teremteni erre?

Elé állsz és bevallod

2012. okt. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk hívd el egy sétára. Sok sikert! ;-)
2012. okt. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
előző jól irta. Hívd el ahol kettesbe lesztek,és beszéljétek meg,mondjad meg neki mit érzel iránta
2012. okt. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

igen, kettesben :DD

elmondom, virul rajta egyet.

aztán, ő imád meg szeret ( de közben nem akar kapcsolatot) és megcsókol énmeg újra omlok a karjaiba ...

Valami olyan helyzet kéne amivel "fékentartom" de mégis a szemébe mondom h minden porcikáját szeretem és hagyjon békén mert összeroppanok!

2012. okt. 15. 17:53
 5/6 Fülünyúl ***** válasza:
Azért nagyon ne lovald bele magad, kedves kérdező. Ha eddig nem akart tőled többet és azóta a kapcsolatot sem tartja veled, annak oka van. Mégpedig az, hogy ő nem érez irántad úgy, mint te iránta. Szóval ha bevallod is neki, legfeljebb zavarban lesz, mert nem tudja mit kezdjen vele. De nulla az esélye, hogy mint a mesefilmekben összejöttök és boldogan éltek amíg. Készülj úgy, hogy ha el is mondod neki, utána ugyanúgy elmegy és nem fogjátok tartani a kapcsolatot.
2012. okt. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ne szeretnék mesefilmbe illő történetet kreálni:)

én csak meg akarom mondani neki semmi visszahódítás !

2012. okt. 17. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!