Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen egy tini (15-18) éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy tini (15-18) éves párkapcsolat? Mit éreztek ilyenkor? Szrelemmel szeretitek a párotokat? Szeretkeztetek már? Meg találtátok a nagy ŐT? Bövebb válaszokat várok. Oszonom

Figyelt kérdés

2013. okt. 19. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
ebben a korban pont igaz mindegyik...a 14-nél fiatalabbakat kéne ezekről kérdezni.
2013. okt. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Most vagy még nem vagy tini, vagy pedig már nem emlékszel rá? Amúgy ÁLTALÁBAN gyorsan lefolyó, felszínes kapcsolatokról van szó. Azt hiszi az ember, hogy szerelmes, de a valóság az, hogy csak egy vágyódást érez, és ebbe képzel bele többet, vagy pedig egy nagyon heves fellángolást tapasztal. Nem azt mondom, hogy mindenkinél ez van. Én most vagyok 18, és most tapasztaltam meg igazán, milyen, ha valaki szerelmes. Folyamatosan rá gondolok, nagyon hiányzik, és nem tudnám mihez kezdenék nélküle. Mindig van beszédtémánk (komolytól hülyeségig), hasonló az ízlésünk és az érdeklődésünk. Lehet, hogy nem fog örökké tartani, de most boldog vagyok, és remélem, hogy ő is az, és hogy minél tovább mellettem fog maradni. Nagyjából ennyi :D
2013. okt. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyetértek. Ebben a korban sokan azt hiszik, hogy szerelmesek, de csak egy fellángolás, kiszínezik azt, ami van. Nagyon ritkán van kivétel, aki mindig is szerelemre vágyott és ő meg is találta... Igen, de nagy valószínűséggel a másik nem. Ha valaki komolyan szerelmes, és elhagyják, akkor nem egyszerűen boldogtalan, rossz a kedve, hanem ku**aszarul van! Nincs kedve kommunikálni senkivel, csak otthon akar maradni, feküdni az ágyban...
2013. okt. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tiniként is lehet igazán szerelmes az ember, de mondom, nagyon ritkán. Örülnék, ha nem ilyen lennék, akkor nem fájna annyira pár dolog :/
2013. okt. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én tiniként éltem át a tengermély szerelmet,amiről a lovagregények és a szerelmes filmek szólnak, azóta sem voltam senkibe szerelmes, azaz volt 2 érzelemhullám , de meg sem közelitette intenzitásban, mélységben. Épp fordiva gondolom, mint a felettem lévők. Miért lenne felszines minden tiniszerelem és miért ritka , hogy valaki akkor igazán szerelmes ? Nekem a környezetemben lévők is sokkal szerelmesebbek voltak akkor vagy egyetemsitaként, mint későbbi életszakaszokban..
2020. aug. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!