Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak/fiúk, mit gondoltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/fiúk, mit gondoltak az első szerelemről? És a férfiakra/fiúkra nagy hatással van a későbbi életükre az első szerelem?

Figyelt kérdés
Minden véleményt,gondolatot,elképzelést szivesen fogadok! :)

2013. aug. 20. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Igen, nagy hatással van rám a mai napig. Azóta nem bízom a nőkben sajnos. A szívem fagyos, mint Az Arktisz, de ha újra jönne egy nő, akitől érzem a nap melengető sugarait, felengedne.
2013. aug. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is eléggé meghatározta, évekig szerelmes voltam egy lányba, később kiábrándultam belőle, és csalódtam benne, majd több lányban is.
2013. aug. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és szoktátok a többi barátnőiteket hasonlitani az elsőhöz?
2013. aug. 20. 19:35
 4/7 anonim ***** válasza:
1 vagyok: NEM. MINDEN szerelem más. Persze néha eszembe jut az első, de már nem hiányzik.
2013. aug. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

És szerintetek akkor is nagy hatással van a férfiakra az első szerelem,ha nem haraggal váltak el,nem volt megcsalás,meg semmi ilyen?És ha ige esetleg,akkor miért gondoljátok igy?


KÖszönöm az eddigi válaszokat! :)

2013. aug. 20. 19:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az volt a legnagyobb csalódásom...
2013. aug. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Egy bölcs embertől hallottam egyszer, hogy a férfiúi szeretetnek három fajtája van:


1. a négyéves fiú szeretete: nekem ez kell, az kell, amaz kell - ha megkapja, szeretni fog

2. a tizennégyéves fiú szeretete: én adok neked ezt, te adjál nekem azt - üzletet csinál belőle

3. a huszonnégyéves fiú szeretete: az az álma, hogy boldoggá tegye a nőt, akit szeret - így szeretnék én is szeretni, és kívánom mindenkinek, hogy SZERESSEN, ÉS SZERETVE LEGYEN :)

2013. aug. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!