Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes futnom egy olyan srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes futnom egy olyan srác után, aki azt mondta, "annyit nem ér meg nekem ez a kapcsolat, hogy kezdeményezzek, viszont ha nem nekem kell, benne vagyok. "?

Figyelt kérdés
Ezt nem konkrétan nekem mondta,de láttam a netes beszélgetést,úgyhogy szó szerint tudtam idézni. egyéb infók: egy éve odáig vagyok ezért a fiúért,már-már szerelmes voltam/vagyok. valakitől megtudta ezt,és a fentieket gondolja a dologról. szerintem ha nem érek meg neki annyit,hogy nyisson,akkor nem is érdemes belevágni,mert sosem fog szeretni-szerintem.azért tettem fel a kérdést,mert érdekel,hogy mit gondolnak mások a dologról. szóval..? 16/L

2013. okt. 19. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudod mikor.... mégha ezek után kezdeményezne, akkor is hajtsd el a sunyiba. Gyökér.
2013. okt. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
magyarul azt mondta, hogy azt várja, hogy a sült galamb (te) a szájába repüljön de egyébként a kisujját sem mozdítaná ezért.
2013. okt. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Pain for Pleasure ***** válasza:
Ne legyél hülye! Ilyen kijelentés után képen röhögném és sarkon fordulnék.
2013. okt. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha megtudnam hogy szerelmes belem az osztalytarsam akkor direkt lefekudnek vele oszt vernem meg mozog . hulye ku@va tudod hogy osztalytars jarni kamu erre direkt eljatszod a nagy menot uristen
2013. okt. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ez igen bölcs megnyilvánulás volt kedves 4/* :)

egyébként egyetértek veletek,csak nehéz belátni h ekkora suttyó,és odáig vagyok érte :(

2013. okt. 19. 21:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Ó, ne aggódj, rengeteg ilyennel lesz még dolgod életed folyamán. :)
2013. okt. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!