Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
17 éves leszek, és még nem volt rendes kapcsolatom. Nem nagyképűségből, de nem vagyok csúnya, sokan szépnek tartanak, nem vagyok túlsúlyos sem, 170 cm vagyok, és lehet velem beszélgetni is, nem vagyok hülye...Persze nem azt mondom hogy tökéletes vagyok, tisztában vagyok a hibáimmal, pl félénk vagyok... Miért nem találok olyan pasit, aki nem csak megdugni akar, hanem megismerni is??

2013. okt. 13. 16:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%
szívesen megismernélek! (de utána megduglak)
2013. okt. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%
Először jön a szex aztán már nyugodtabban viselem a hülyeségeid.
2013. okt. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szépen kérem szépen, tölts fel képet. Meg egy önéletrajzot:D
2013. okt. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja és motivációs levelet, hogy miért akarsz pasit.
2013. okt. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
mutatsz 1 képet privátba magadról?
2013. okt. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ne nagyon várjál többet szerintem a 17 éves korosztálytól... :D Csak strigulákat gyűjt a nép nagy része. Talán próbálkozz 3-4 évvel idősebbekkel, bár azokkal is óvatosan. :) Biztos lesz majd olyan, aki szeretne megismerni is, bár ez ellen szerintem senkinek nem lenne kifogása. Mármint a megismerésed nekem se jelentene gondot, bár én szerintem idős lennék hozzád párkapcsolati szinten.

25/F

2013. okt. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
csak azt szeretném, ha szeretne valaki... de annak aki nekem tetszik, sose vagyok elég jó.
2013. okt. 13. 17:03
 8/18 anonim ***** válasza:
Mert túl válogatós vagy, és csak a legjóképűbb pasikat veszed észre.
2013. okt. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
hát nem csak azokat... volt olyan, akire a barátnőim azt mondták, hogy tetszhet az a srác, mert egyáltalán nem helyes... szerintem cuki volt:D csak aztán kiderült hogy ő is csak egy p*cs...
2013. okt. 13. 17:22
 10/18 anonim ***** válasza:
H-h nem vagy elég jó? Mi a bajuk veled olyankor? Mert ha az, hogy nem teszed szét a lábad 2 nap után, akkor küld el a búsba... :D
2013. okt. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!