Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? többi lent

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel nagyon rég ismerjük egymást, de igazából csak úgy 1 éve foglalkozunk egymással. Semmi igazán fontosat nem csinálunk csak beszélgetünk, és nagyon ritkán találkozunk de nekem nagyon tetszik. Igazábból csak olyan hülyeségeket fújok fel mint pl. hogy nekem mindkét eset jó de a másikat szoktam meg mégis megkért hogy menjek tovább a metróval hogy tudjunk még beszélni, mert neki csak úgy jó, meg hogy amikor meséltem valamit ahol kislányként emlegettem önmagam kétkedőn visszakérdezett hogy kislány?!, meg a kötelező tesire kerestem sportot és mondta menjek oda úszni ahova jár. amúgy jól elvagyunk meghallgatjuk egymást de semmi komolyról nem beszélünk. ő egy évvel idősebb nálam. Szerintetek lehet hogy én is tetszem valamennyire neki vagy a közeljövőben kialakulnak ilyesmi érzései?

2013. okt. 20. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg? Ne vadidegenek döntsék már el.
2013. okt. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mert nem akarom tönkrezúzni a "barátságunkat" am 15 vagyok ő 16
2013. okt. 20. 20:14
 3/3 anonim ***** válasza:
smárold le
2013. okt. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!