Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy 40 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pphonda kérdése:

Szerelmes vagyok egy 40 éves férfiba, de simán letagadhatna 10 évet. Én 16 vagyok, de 19-nek nézek ki. Iszonyatosan szerelmes vagyok belé, de félek, hogy elutasítana. Hogy mondjam el neki, hogy mit érzek iránta? Ezek alapján szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Nincs családja, gyereke és barátnője sem. Sok közös van bennünk. Mindketten motoros lelkek vagyunk és ugyanazokat a zenekarokat szeretjük (Kárpátia, Billy Talent stb. ). Nagyon sokszor el szokott járni motorozni ide-oda és olyankor mindig gondol rám, eljön hozzám és elvisz motorozni. (Honda 600-a van)

Ha valamilyen buliba mindketten meg vagyunk hívva,azt veszem észre, hogy egyfolytába engem néz,ha egymásra nézünk kacsint rám.



#nagy korkülönbség #motoros lelkek
2013. okt. 20. 18:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Ari vagy, de szexen kívül semmi esélyed.
2013. okt. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy kapcsolatban az számít legkevésbé, hogy ki hány évesnek néz ki. Ismerek jópár negyven körüli férfit, akik saját bevallásuk szerint a fiatal lányokat max. dugásra tartják alkalmasnak, mert más életstílus, értékrend (és nem a motorozás, meg a zene jelenti az értékrendet, hanem pl. az, hogy egy negyvenes már általában "elvárja" a partnerétől, hogy legyen némi önálló egzisztenciája, életcélja, stb.). Szóval ez alapján vagy nagyon éretlen, vagy csak megdugna.
2013. okt. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

én Damon Albarnba vagyok szerelmes aki 45 éves, én meg 17.

ha nem lenne ennyi idős se lenne esélyem nála. nem ajánlom neked ezt a kapcsolatot, akármilyen szexi is.

2013. okt. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
bocsi! ha nem lenne ilyen híres, akkor se lenne nála esélyem* ezt akartam írni.
2013. okt. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ő egyáltalán nem oyan,aki kihasználja a lányokat.Ha az utcán találkozok vele a barátnőimmel akkor egyfolytába engem néz és csak mosolyog.Ezzel azt akarom mondani,hogy nemcsak a bulikban viselkedik"furán" (nem a pia miatt)Az anyját is ismerem és őt nem arra nevelték,hogy a lányokat csak dugásra használja,épp ellenkezőleg.

Akkor semmi esélye nincs annak,hogy összejöjjünk?

2013. okt. 20. 19:22
 6/15 anonim ***** válasza:
72%

Majd megkomolyodsz egyszer és rájössz, hogy miért nem fog működni.

Most még nagyon szép és jó, de mi lesz akkor, ha egy pár év múlva családot szeretnél?

16 éves vagy. Ez kb. még mondjuk 10 év.

Ő hol lesz 10 év múlva?

Lesz 50 éves. 50 évesen hová fog szerinted gyereket vállalni?

Meg hát arról nem is beszélve, hogy apád lehetne.

Ismertem én is ilyen pasit, aki ilyen motoros, rock zene kedvelő pasi volt, aki szórakozott, italozott, haverozott. Ő volt az első kapcsolatom. 2 év után vége lett. Azóta eltelt 10 év, én házas vagyok, gyerekem van, ő már elmúlt 30 és se feleség, se gyerek, se semmi. Haverok, buli, rock.

Gondolom ő is ilyen típus, ha még 40 évesen se család, se semmi.

2013. okt. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%

# 5


te kis seggdugasz...csak megakar kurni...de tudod mit...kurjon is, mindenki saját kárán tanul!!!R!

2013. okt. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
37%

Én is voltam 16 éves és engem is az idősebb férfiak vonzottak, Hat akkor innen is onnan is mondták hogy apahiány miatt, hát lehetséges mert én apa nélkül nőttem fel! De nem konkrétan ez az oka!

De ne várj sokat az idősebbektől, lehet hogy ők tapasztaltak az élet során, meghát mindenben!de ök a 16 eves szerelmes kislányt csak kihasználja! Sajnálni fogja majd idővel, mert engem is nem 1 fiu felkeresett 3,4 ev utan "hogy milyen jo csaj lettem"

Sőt nekem az első barátom 18 éves volt, én 14! Sosem volt korombeli baratom, nem is tudtam elkepzelni magam egy korombelivel! jelenleg 19eves vagyok es 29 eves baratom van hat 10ev de eszre sem lehet venni, de azert a te helyzeted az mar mas! Ha betöltöd a 18at már nem lesz probléma a korkülömbség, az már a te döntésed, de most még a szüleidé! Nem fogjak elfogadni azt hogy te egy 40eves ferfival legyel egyutt, aki az apad lehetne...

2013. okt. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
Ne másokkal foglalkozz hanem a saját érzéseiddel.Egy pasi nem fog elvinni motorozgatni csak úgy...100% hogy vonzódik hozzád.Csak ugye az emberek megítélése miatt nem mer közeledni hozzád.Itt neked kell színt vallanod...Azt tudnod kell és meg kell értened , hogy ez a kapcsolat csak titokban mehet.Az emberek úgyis csak elítélnétek benneteket , pedig itt rólatok van szó.Szóval légy tisztában vele , hogy mit várhatsz ettől a kapcsolattól.Titokban találkozgathattok és hidd el ez is egy nagyon jó dolog lehet.Sokkal jobb mintha mindkettőtöket gyötörne a másik hiánya.A sok baromra ne hallgass , nem kell hosszú távra tervezned.Amíg tart a lángolás szeressétek egymást.Szóval ha elmondod neki mit érzel és tudatod vele , hogy tisztában vagy vele , hogy nem várhatsz többet ettől a kapcsolattól , mint amit fentebb leírtam , akkor igenis lehet belőle valami.Sok boldogságot.
2013. okt. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszotokat!!!

Főleg az utolsó kommentelőnek!!! :) Köszönöm szépen,hogy megértesz!

2013. okt. 23. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!