Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítottunk a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a barátommal múlt héten, de képtelen vagyok elfelejteni. Az idő mennyi idő múlva segít már? :D

Figyelt kérdés
Hétvégén próbáltam bulizni, és jól is éreztem magam, de minden összesimulásnál ő jut eszembe. 5 hónapot se voltunk együtt, de nagyon közel került hozzám, mint ahogy eddig senki sem. Tudom, hogy lesz más, jön majd új, de egyszerűen csak rá vágyom. Olyan szívesen ráírnék, de tudom, hogy nem jönne ki jól. Nagyon szerettük egymást.

2013. okt. 21. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:

napok vagy évek

nálam ez a kettő véglet lehetséges

2013. okt. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vidám vasárnap után túl leszel rajta :D:D:D:D
2013. okt. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hűha.. 15-nél tuti nem vagy idősebb
2013. okt. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem sokkal, de idősebb vagyok (17), ez volt az első kapcsolatom
2013. okt. 21. 21:57
 5/9 anonim ***** válasza:

Múlt héten szakítottatok, hétvégén buli, de már "összesimultál" másokkal? Nem ítélkezem, de ez szerintem picit sok, főleg, ha tényleg közel került hozzád, akármennyi időt is töltöttetek együtt.


Ha úgy érzed beszélnetek kell, beszéljetek! Te szakítottál vagy ő és miért?

2013. okt. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sose jártam bulizni, de az volt a bölcs gondolatom, hogy jobb lesz... -.-' majdnem 5 hónap után közös döntéssel mentünk szét. Sok stressz, nekem suli, neki munka miatt. Távolság, merthogy az is volt. És volt pár helyzet, amit én rosszul kezeltem, az utolsó hónk olyan semmilyen volt. Csak nagyon hiányzik, ritka az, hogy teljes bizalommal tudok kötődni valakihez. (meg egyèbként az is baj lehetett, hogy hiába kìvántuk mindketten egymást, elhúzódott ez a lefekvés téma, és nem lett belőle semmi..)
2013. okt. 22. 07:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha szeret, akkor keresni fog. Ne aggódj, még előtted az élet, és szerelem.
2013. okt. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha öt hónapig jártatok, akkor kb. 5 hónap alatt majdnem teljesen elmúlik :)
2013. okt. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Partiba körbeadtak mint a békepipát, hogy mindenkivel összesimultál? Ez való nektek! Bulik, alázások , aztán a földbetiprás!
2013. okt. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!