Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszeresen szedek tablettat....

Rendszeresen szedek tablettat. Mult het szerdan kezdtem az uj adagot-marc.11, de csak szombatig szedtem, mert szakitottunk a parommal. Tehat 4 nap utan 4 nap kimaradt (kozben meg is jott) Tegnap ejjel egyutt voltunk. Mekkora az eselye a terhessegnek?

Figyelt kérdés
Tegnap bevettem egy tablettat, biztos ami biztos… Lyndinette 20
2009. márc. 20. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:
sztem nem leszel terhes de nem kéne ilyen hirtelen abbahagynod, miért nem szedted végig??ezek nem játékok, hormonok
2009. márc. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jézusom! hány éves vagy, hogy csak ennyi eszed van? ezt nem lehet a szervezeteddel/hormonrendszereddel csinálni! képzelem, milyen felelősségteljesen gondolkozol!
2009. márc. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!