Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk mennyire fontos nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mennyire fontos nektek az hogy egy nő talpra esett és életre való legyen ha párkapcsolatról van szó?

Figyelt kérdés

2013. okt. 22. 13:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyon, és ha mindemellett a talpait is hagyja kényeztetni, akkor maga a főnyeremény :):):)
2013. okt. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nagyon.
2013. okt. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez alapvető dolog hogy tudja mi hova vág! Tudjon gondoskodni a családjáról!
2013. okt. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
elég fontos. egyszer volt egy fejreesett csajom, hát nem sokra mentem vele :)
2013. okt. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#4 +1 :)


fontos ... a feleségem talpát időnként gyanakodva nézem meg, hogy tényleg csak 37-es? mert qrvára talpraesett ... ennek egy hátránya van, hogy én pedig piszokul elkényelmesedtem mellette

2013. okt. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Engem ez nem érdekel.En akarom eltartani a csajt.
2013. okt. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem eléggé fontos.
2013. okt. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És miért fontos ez?
2013. okt. 22. 15:15
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 azért, mert nem nekem kell megoldanom napi problémák tömkelegét
2013. okt. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Itt most szigorúan párkapcsolati értelemben érted? Mert akkor nagyon. Én pl. szeretek kommunikálni a barátnőmmel, megbeszélni ha valami nincs rendben és megoldani. Az itt olvasható kérdések nagy részében is az a baj, hogy nincs se alapvető kommunikáció a partnerek között, se pedig a megoldáskeresés igénye. Ezért is fontos a talpraesettség: ne ijedjünk meg mindenféle apróságtól, ne szakítsunk valami idétlenség miatt.
2013. okt. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!