Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szórakozik velem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szórakozik velem, vagy szeret? Szerintetek? FONTOS!

Figyelt kérdés

2 évet jártam ez exemmel, 2 hónapja vagyunk külön. Egy pár hete megint beszélünk, szerdán nála voltam, és teljesen úgy viselkedett mintha még mindig együtt lennénk. Film alatt megfogta a kezem, puszilgatta a homlokom, csókkal köszönt el, oda húzott magához, hozzám is bújt,és a szemén még láttam hogy szeret. Nagyon sokat veszekedtünk az utóbbi időben, elég féltékeny is voltam, aztán szerintem betelt nála a pohár, és azt mondta hogy sodródjak most az árral. Nem szeretné lekötni magát, mással se, mire én mondtam neki, hogyha nekem úgy fog alakulni valakivel, hogy kölcsönösen tetszünk egymásnak, akkor nem fogok nemet mondani egy kapcsolatra, ő erre felkapta a vizet hogy én hogy lehetek ilyen, stb stb.. Egyik nap össze vesztünk, mire elszakadt nálam a cérna és megmondtam neki a magamét, most kicsit máshogy áll hozzám és kedvesebb. Sokat dolgozik, hajnalba kel, utána vagy fociedzésre megy, vagy meccsre, egyetemre is akar menni. Mire én mondtam neki hogy ja d*gni jó voltam? Mire megint felkapta a vizet hogy nem csak arra kellesz vedd már észre. Nem az első szakításunk, mindig vissza találtunk egymáshoz szép lassan, szerintem megint ez lesz. Szerintetek csak szórakozik velem?


18L


2013. okt. 18. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább te szórakozol vele.
2013. okt. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szeret,viszont te még elég éretlen vagy ehhez a kapcsolathoz.
2013. okt. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyet tanulj meg: egy nő mindig a pasi tulajdonaként van számon tartva, még akkor is ha már vége a történetnek. Eltelhet ezer év, ő akkor is úgy tekint rád, mint ha az ő saját kizárólagos tulajdonát képeznéd.
2013. okt. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne kezdj vele, abszolút nem illetek össze. Két külön világ vagytok.
2013. okt. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!