Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » SEGÍTSETEK! Nagyon nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSETEK! Nagyon nagy szeretethiányom van! Mit tehetek? 16/f

Figyelt kérdés

Nincs barátnőm,járok kondizni tehát nem lehet az az oka hogy túl sok az energiám de mindenhol csak azt látom hogy mindenki ölelget mindenkit mindenki szeret mindenkit...

Én meg?legszívesebben szétvernék mindent a szobámban vagy abban a helyiségben ahol éppen vagyok...

Egyszerűen miért nekem jutott ez?!

Még sosem volt senkit pedig nem vagyok valami csúnya vagy visszahúzódó..

Báár most az egyik osztálytársammal próbálok összejönni nyitok felé,de mindig nekem kell odamenni hozzá ha akarok valamit,ha másokat látok vele ölelkezni vagy valami,legszívesebben felkötném magam.

Mi ere a megoldás?

Privátokat is szívesen fogadok!

Köszönöm szépen ha segít valaki!



2013. okt. 22. 19:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kutyát.
2013. okt. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nyaljál sót! :D
2013. okt. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Van egy labradorom!
2013. okt. 22. 19:30
 4/18 A kérdező kommentje:

NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉRTEM!!!!!

A kettes kommentelő meg mehet a p*csába!

2013. okt. 22. 19:31
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen stílussal ami neked van, nincs min csodálkozni.
2013. okt. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
16 évesen ez még tuti fog változni. Az én helyzetem is hasonló csak én lány vagyok. Próbáld úgy nézni a dolgot hogy még nagyon fiatal vagy és rengeteg lehetőséged lesz ismerkedni.
2013. okt. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy kicsit depressziós vagy agresszív? ezt minden rossz indulat nélkül kérdem
2013. okt. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van egy bizonyos ilyen időszak az életében! Hát neked most jött el! Nyugi...
2013. okt. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Az agressziódon viszont kéne változtatni. Én megértem hogy frusztrált vagy de egy agresszív srác nagyon taszító tud lenni.
2013. okt. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat de:

Csak akkor vagyok agresszív ha senki nem lát,ha egyedül vagyok.

Sajnos van egy új gyerek az osztályban aki minden csajt ölelget meg minden...

Legszívesebben megölném...

Mert az én jelöltemre is hajt...Egyszerűen komolyan:sírhatnékom,és ölhetnékem jön egyszerre amikor meglátom hogy az a nőcsábász szar*ázi az én szivemet ölelgeti vagy valami...

2013. okt. 22. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!