Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még remény? BELEHALOK,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még remény? BELEHALOK, SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés

2 év három 3 hónapig voltunk együtt, az utolsó három hónap már nem volt tökéletes. Ott kezdődött minden, hogy én majdnem megcsaltam. Azóta ő szakított velem kétszer, de újra összejöttünk, tegnap meg megint szakított velem, de most már komolyan. Azzal az indokkal, hogy mostanában nem tudok megbeszélni semmit (szerintem ezen lehet változtatni), én vagyok az első barátnője, nem élte ki magát, vágyik az újra és már nem szerelmes. Szeret, kötődik hozzám, de nem szerelmes, és nagyon hiányzik neki a szerelem. De a szerelem az elmúlik egy idő után, nem? Az a különös, hogy péntek este még hiányoztam neki, várta, hogy együtt töltsük a hétvégét, az is tök jó volt, a szemébe néztem és láttam, hogy szerelmes. Mi történt? Egyszer szerelmes aztán nem?


Van még remény? Sírva keltem, most is sírok nagyon hiányzik :'( Vissza fog még jönni hozzám? :(


19/L 23/F


2013. máj. 30. 07:43
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*tudunk
2013. máj. 30. 07:43
 2/17 anonim ***** válasza:

Igazából ennyi infó alapján a leghalványabb fogalmam sincs.


Ha egyszer majdnem megcsaltad, akkor lehet hogy valami vagy valaki ezt juttatta eszébe és itt reccsent meg a dolog.

2013. máj. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 fes07 válasza:
Hogy majdnem megcsaltad ott kezdödöt minden baj ,azota men bizik meg benned !Mert ha megcsalod akkor most te hagytad volna ott és nem éreznéd magad ilyen szarull!!
2013. máj. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Az a majdnem megcsalás úgy történt, hogy ellaposodtunk, és én hülye, most már tudom, hogy hibáztam, nem kell majd persze volt hogy a szánk összeért, a harmadiknál is ugyanez. Aztán annyira szarul éreztem magam, mindent elmondtam a barátomnak őszintén. Ezután jött a két szakítás, hogy nem bízik bennem, aztán adott egy hónap próbaidőt. Mikor letelt az egy hónap, bevallotta, hogy már nem szeret, csak vonzódik hozzám, másnap azt mondta, hogy szeret. Ő maga sem tudja mit érez. Aztán megint összejöttünk, mondta, hogy kezd bízni bennem, stb. Hétvégén együtt voltunk, jó volt. Kedden összevesztünk, annyira ideges voltam, hogy én hülye azt mondta neki, hogy szakítok, aztán nem gondoltam komolyan és végül ő mondta ki.


Értem én, hogy vágyik az újra, fiatal pasi, hogyne vágyna. Azt mondta ha szerelmes lenne, ilyen eszébe nem jutna, csak ő szerelmes akar lenni. Hogy tudnám elérni, hogy megint belémszeressen? Egyszer elértem, másodszor is eltudom, ugye? :(


Tudom, hogy fiatalok vagyunk, de mindent együtt terveztünk el, most is itt fekszek az ágyban és csak azon jár az eszem, hogy soha többet nem fog itt feküdni mellettem :'( nem fog már csókot adni, hozzám bújni, meghalok :'(

2013. máj. 30. 08:00
 5/17 A kérdező kommentje:

Bocs, sírástól már nem látok, leírom megint:

szóval tudom, hogy hibáztam, nem kell majd emiatt cseszegetni. ellaposodtunk és ahelyett, hogy megoldottuk, volna én máshoz mentem. elmentem egy pasival sörözni, első alkalommal nem történt semmi, másodiknél simogatott, puszilgatott, le akart kapni, össze is ért egyszer a szánk, de elhúztam a fejem, a harmadiknál is ugyanez. utána annyira szarul voltam, hogy mindent elmondtam a barátomnak, őszintén. a folytatás mármeg..

2013. máj. 30. 08:02
 6/17 David0007 válasza:
lehet, hogy most szarul fog esni amit mondok, de 1 év múlva mosolyogni fogsz rajta. nincs remény. hidd el, nem egymás mellett fogtok megöregedni. mindenki volt fiatal, mindenki életében volt ilyen, csak akkor még nem lehetett kiposztolni ezt az internetre, és azért vannak ezek az oldalak, hogy a hibáinkat megosszuk a másikkal, hogy a másik tanuljon belőle, de nem fog, mert a hibák azért vannak, hogy elkövessük őket. ez közhely, de így van. a pasid a legnagyobb biztonsággal mondhatom, hogy nem a férjed lesz, mert vannak dolgok, melyeket nem bír ki a kapcsolat, ha ki is bírja, akkor sem fog megmaradni. de a legnagyobb gond a kapcsolatokban a hűtlenség. lehet azért vergődik, mert neki is lenne olyan akihez vonzódik. hagyjátok egymást, hidd el, lesz másik, és az is jó lesz! éljetek, élvezzétek az életet, de ne bántsátok meg egymást. ha nem működik, úgyis érzitek :)
2013. máj. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

ez ilyen.

éppen ez a baj, a húhh első szerelem, első barátnő együtt fogunk emgöregedni kapcsolatokkal. egy darabig jó uristen tökéletes, rá se nézek más pasira, aztán meg elszáll mindne illúzió.

nézd, ha egy srác így viselkedik veled, akkor ugyan visszakapod, de ujra szerelems már beléd nem lesz. amit írtál is, talán szeretni fog, meg tetszik neki, ohgy elsz egy biztos nő egy darabig az életébe egy biztos "pina".

bocsi, de tényleg ígyvan.


a szerelmet nemlehet kierőszakolni, hogy akkor majd te most huuu de akarod, és kinyalod a seggét, hogy belédszeressen. nem. iylen nincs.

elmúlt a dolog. együttmaradhattok még nosztalgiázni, meg szexelni összejárni, mert hiába érzed te másnak, a srác így fogja kezelni, mindaddig míg nem talál mást, vagy ténylegesen elege nem lesz belőled.


én is azt javaslom, próbáld lezárni magadban. valahogy, bárhogy. nekem pl. a legjobb iylen feledtető, egy új kapcsolat kialakítása.

2013. máj. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
én ebbe nem akarok beletörődni :'( tudom, hogy még szerelmes. hétvégén még az volt, most meg nem, ilyen van??? úgyis fogunk még találkozni, nála van a cuccom, meg az övé is nálam. Azt mondta ha mégis változna valami, és szerelmes lenne, akkor visszajön hozzám, én csak ezt várom :'(
2013. máj. 30. 08:43
 9/17 anonim ***** válasza:
ha azt akarod h kihasználjon akkor csináld, de ha nemszeret már akkor csak a sex miatt fog akarni veled lenni és ha lesz a láthatáron neki más akkor meg othagy és mégjobban fog fájnni neked. 21F
2013. máj. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

nem akarsz de bele kell. nem midne fog ugy történni az életedbe ,ahogyan eltervezted. akkor túl könnyű lenne.


ez mind emse habbal ,hogy ah ugyérzi meg stb stb


arra megy a dolog, hogy a talizok, tudjon veled szexelni, utánna emgint beközölje majd, ohgy nemtudja mi legyen...maradsz amjd szexbábunak, és ennyi.

nem fogod msot fel, de úgyis így lesz, ha enm teszel ellene.

2013. máj. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!