Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Várjak rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Várjak rá tovább és tűrjek, vagy lépjek tovább?

Figyelt kérdés

A barátom külföldön él és dolgozik, már 3 hónapja.

Nagyon hiányzik, az elején még jó volt minden, sokat beszélgettünk, mindig mondta, hogy szeret, kíván stb. Éreztette, hogy mit érez, mit szeretne velem csinálni. Kb 1 hónapja már nem mond ilyeneket, és sűrűn veszekedtünk emiatt, mert én igényeltem volna, ő pedig azt mondja neki rossz olyan távolból kinyilvánítani az érzéseit, mert nem teheti meg amit akar velem csinálni, ezért inkább nem mondja. Már úgy beszélgetünk mintha csak barátok lennénk. Eleinte mindent megbeszéltünk, elmondtuk egymásnak a legapróbb dolgainkat is. Már ez sincs meg. Rettentően hiányzik ez az egész intimitás a kapcsolatunkból. És az őszinteség is, mivel már el sem merem mondani ezeket, mert én lennék a hisztis, meg aki őt nem érti meg. Majdnem szakított velem pár hete emiatt, mert sehogy nem jó ez az egész. De szeretem. Fogalmam sincs arról sem, hogy mikor találkozunk újra, lehet hogy csak márciusban, aztán ugye megint megy vissza.

Borzasztóan hiányzik a szex, az érintések, mivel erre nincs lehetőségünk, így a szavak is...

Nem tudom mit csináljak... 1 hónapja életkedvem sincs. Magam alatt vagyok teljesen... és még vele sem tudom már megbeszélni :(

22/l



2013. okt. 23. 01:02
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Meddig lesz külföldön? Ha belátható időn belül nem költözik véglegesen haza vagy te ki akkor nincs érteme tovább folytatni ezt a szenvedést, még inkább eltávolodtok egymástól úgyis, ez a távkapcsolatok sorsa
2013. okt. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Éreztette, hogy mit érez, mit szeretne velem csinálni."


jó' megdugnálak asszony

2013. okt. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Ha 3 hónapot sem bírt ki az egész akkor inkább hagynám a dolgot de ez csak az én véleményem....
2013. okt. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tipli. Egyik kapcsolatom dettó ugyanez volt. Ne húzd sokáig. Lépj le!
2013. okt. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha így megy tovább akkor karácsonykor már nem lesztek együtt, vagy lesz egy pocsék karácsonyod.

Úgy néz ki ezt le kell zárni. Ha évente kb. kétszer lehettek együtt de te többet igényelnél amire nincs lehetőség akkor nincs mit tenni.

2013. okt. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#2 : igen, már egy ilyen mondatnak is tudnék örülni :/


Köszi a válaszokat :/

Jöhetnek még, kíváncsi vagyok más véleményére is.

Most is felhoztam neki az előbb ezt az egészet, hogy annyira jó lenne vele ilyen dolgokról is beszélgetni néha, de persze megértem, hogy neki rossz meg ilyenek... de nekem is. erre a válasza egy "jolvan :D " volt.

kész vagyok :'(

2013. okt. 23. 01:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Kb. le sem szar már, az sem kizárt, hogy talált helyetted valaki mást. Lassan lépned kellene.
2013. okt. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha gonsolod en meselek neked sijjal szebbet. Szeretbed?
2013. okt. 23. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát szakított velem..... :'(
2013. okt. 23. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!