Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondjam ezt el a baratomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam ezt el a baratomnak es szakitsak, vagy varjak meg?

Figyelt kérdés

Kb egy honapja jarunk es en meg mindig nem erzek iranta abszolut semmit. Viszonylag ritkan talalkozunk, akkor is rovid idore, de nem is hianyzik, van hogy eszembe se jut, ha nem beszelunk. Pedig tok rendes srac, kulsore ugyan nem fog meg benne semmi, de sohse a kulsot tartottam szem elott. Minden ok, jol megvagyunk, csak hianyzik az a bizonyos szikra...

20+ valaszaira vagyok kivancsi inkabb, de barki irhat


2013. szept. 7. 08:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem erzel nem is ereztel semmit iranta nem ertem miert jottel vele ossze
2013. szept. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
inkább jöjj össze velem
2013. szept. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed azt a bizonyos szikrát, akkor mond el neki. Jobb mintha, hülyítenéd őt.
2013. szept. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1- ugy gondoltam, ha megprobalom, meg jol is elsulhet

3- ezt tenyleg nem akarom, hulyiteni senkit sem akarok

2013. szept. 7. 08:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem felejtős, én is voltam ilyen helyzetben, csak rosszabb lesz.

22L

2013. szept. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én is voltam már ilyen helyzetben, mint áldozat

mondd el neki őszintén, hogy mit érzel

mondjuk ha azt vesszük már így is hülyíted egy hónapja

ilyenkor a legjobb őszintének lenni és akkor neked is jobb lesz és neki is, neked sem lenne bűntudatod, mert tiszteled őt annyira, hogy őszinte voltál vele és ő sem hibáztathatna téged, amiért nem úgy érzel, ahogyan ő szeretné

de ez, hogy egy hónapja már megjátszod magad előtte... hát ne legyél meglepődve, ha kiakad, miután kitálalsz neki

most az lenne a legjobb ha hazudnál neki, hogy szeretted őt eddig, de most valamiért elmúlt a vonzalom, vagy valami mást, hogy ne az jöjjön le neki, hogy egy megjátszós lotyó vagy

2013. szept. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6- nem hulyitettem, nem hitegettem, sohase mondtam neki, hogy szeretem vagy ilyesmi. Ugy kezdodott, hogy oke, akkor probaljuk meg aztan meglassuk, hogy mi lesz. Volt olyan, hogy konkretan rakerdezett, hogy mi is a helyzet, merre tartunk es akkor megmondtam, hogy nem tudom, errol meg korai beszelni. Megprobaltam a maximumot nyujtani, de hulyiteni sohase hulyitettem. Azt a bizonyos pluszt nem tudom elovarazsolni ha a fejem tetejere allok se, pedig szeretnem, mert amugy minden oke... Ez azt hiszem egy olyan dolog, amirol senki sem tehet...
2013. szept. 7. 12:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs időtök egymásra akkor mikor alakuljon ki a vonzalom. Egyikőtöknek erőltetnie kellett volna a gyakoribb találkozást, különben hogy ismered meg.
2013. szept. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!