Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy a mai 18, és húszon éves lányok, egyre inkább, a tőlük 10 évvel idősebb fiúkért vannak oda?

Figyelt kérdés

a saját korcsoportunkban nem nagyon kezdenek párkapcsolatba.

én 21 éves fiú vagyok, és eléggé kiakaszt ez a dolog.. nekem még nem volt egy barátnőm sem, semmilyen korosztályból, sőt, még szűz is vagyok. tudom vannak olyan fiúk akiknek minden héten másik van, de én valahogy nem találom a helyem a világban, és egyre inkább kezd kiakasztani a dolog hogy én már 21 éves vagyok, és még szűz...



2013. okt. 23. 19:39
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
Ez régen teljesen normális dolog volt.
2013. okt. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
73%
Engem meg az akaszt, hogy egész nap erről rinyáltok. Menj öntsd le magad benzinnel és ugord egy vulkánba!
2013. okt. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:

Ja bocs most olvastam el a végét.

Siránkozzál már megint attól hogy ideírod még nem lesz semmi.

2013. okt. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
ez nem siránkozás, csak ez a világ nagyon elfajzott... én csak az igazságot írtam le, és nagyon sok olyan fiú van még mint én mármint akik ilyen véleménnyel vannak...
2013. okt. 23. 19:43
 5/45 anonim ***** válasza:
82%
Nem minden esetben az ennyivel idősebb pasikat vesszük észre. De sok esetben az az oka (szerintem), hogy sok korombeli elég éretlen, meg gyerekes (én 18 vagyok). De azért egy 21 éves srác, mint te, már nemigen éretlen és gyerekes, ott az lehet a gond, hogy nem vagy elég "menő", meg nagyképű (ami persze nem is baj!). Mert azt vettem észre lányként, hogy nagyon sok lánynak ezek a típusúak jönnek be. Nyugi, úgyis fogsz találni valakit, aki észrevesz téged :) De elhiszem, hogy elég elszomorító lehet :S Én lányként nem találok pasit, aki normális lenne, nem volt még kapcsolatom nekem sem... :') De nem parázom rá, elfogadom :)
2013. okt. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
17%

AZÉRT MERT NEKIK T-Ö-B-B P-É-N-Z-Ü-K V-A-N.


minden e körül forog!

2013. okt. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
ja mert a mai 18 éves lányok komolyak mi? xDD
2013. okt. 23. 19:45
 8/45 A kérdező kommentje:
végül is ez is érdek igazad van mert autó, pénz, stb.... ez kell nekik...
2013. okt. 23. 19:46
 9/45 anonim ***** válasza:
71%

Mai? Édesanyám 9 és fél évvel fiatalabb édesapámnál. Nagymamáim 8, illetve 9 évvel fiatalabbak nagypapáimnál.


Egyébként meg attól, mert te egy lúzer vagy, azért nem mások kapcsolatát kéne okolni.

2013. okt. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
82%
Hidd el, ha akár törvényileg tiltva lenne, hogy idősebb pasijuk legyen, akkor se lenne barátnőd. Máshol van a probléma, pajtás!
2013. okt. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!